ICE vs Promatecha (90:66)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

A. Luckaus benefisas ketvirto kėlinio pradžioje atnešė „ICE“ ekipai pergalę prieš „Promatecha“ ekipą

2024 gegužės 19 d., Sekmadienis, 20:21 val., peržiūros: 83

Gegužės 19 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ Mažosios taurės 2024 ketvirtfinalio rungtynės tarp „ICE“ ir „Promatecha“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, kurią dėjimu paženklino K. Daugėlos dėjimas, o „ICE“ dėka keturių taškų kėlinio pabaigoje pirmą kėlinį laimėjo 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje „Promatecha“ spurtavo ir persvėrė rungtynių svarstykles 19:24. Ir toliau aikštėje virė atkakli kova o kėlinys baigėsi taikliu M. Šimkaus tritaškiu, po kurio rezultats tapo lygus 34:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo P. Dembinsko dviem tritaškiais ir šeimininkų spurtu 10:0, po kurio „ICE“ nutolo 44:34. Nors po A. Kriugždos tolimo metimo „Promatecha“ artėjo iki keturių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje vėl geriau sužaidė šeimininkai kiek atitolo. Po trijų kėlinių 59:51.

Lemiamamas kėlinys prasidėjo trylika A. Luckaus taškų, po kurių rezultatas jau tapo 72:54. Po šio varžovų spurto „Promatecha“ jau nebeprisivijo varžovų, o „ICE“ sėkmingai užbaigė rungtynes bei pateko į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 90:66 (17:13, 17:21, 25:17, 31:15).

Rytis Sadauskas

„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą (2024 gegužės 28 d., antradienis, 21:09 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)