RIO-RTZ Motors vs C Basket (75:102)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei

2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 46

Trečiadienį, balandžio 24 dieną, Kauno kolegijoje vyko „Sportturas“ taurės 2024 susitikimas tarp „RIO-RTZ Motors“ ir „C Basket“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „C Basket“ greitomis atakomis bandė greit įgyti dviženklį pranašumą ir jiems pavyko tai padaryti. „RIO-RTZ Motors“ teko vytis ir po pirmojo kėlinio jie atsilikinėjo rezultatu 24:16. Antrajame kėlinyje „RIO-RTZ Motors“ susideliojo savo žaidybines schemas, pradėjo spausti varžovus, bet trys M. Maslenikovo tritaškiai leido „C Basket“ išlaikyti pranašumą. Po dviejų kėlinių jau solidžią persvarą vėl spėjo įgyti „C Basket“ – 51:35.

Antroje pusėje įvyko ne toks ir dažnas įvykis krepšinyje. M.Čipas jau trečiajame kėlinyje gavo antrą savo nesportinę pražangą ir buvo priverstas keliauti į rūbinę. „RIO-RTZ Motors“ dar buvo grįžę iki dvinženklės persvaros, bet „C Basket“ ir vėl pabėgo į priekį. Paskutiniame kėlinyje liko tik formulumai ir komandos dar turėjo laiko šlifuotis savo žaidimą svarbiausiom kovoms. Galutinis rezultatas:75:102 (16:24, 19:27, 16:25, 24:26).

„C Basket“ gana lengvai susitvarkė su „Limobus“ kolektyvu (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:38 val.)„C Basket“ tiesiog nušlavė „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 21:14 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „RIO-RTZ Motors“ (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)