Old Galera vs VŠĮ „Gatvės vaikai“ (100:71)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“

2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 55

Balandžio 25 dieną, Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „Sportturas“ taurės 2024 rungtynės tarp Old Galera ir Všį "Gatvės vaikai" ekipų.

Pirmąjį kėlinį tvirčiau pradėjo Old Galera komanda. Su R. Kurtinaičiu priešakyje namų komanda stabiliu skirtumu atitrūko nuo Všį "Gatvės vaikai" ekipos. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 27:10

Antrojo kėlinio metu pagreitį įgavusi svečių komanda ėmė vytis Old Galera komandą. Tik prisivijus šeimininkai vėl sėkmingai atitrūko dviženkle taškų persvara, pirmąją rungtynių pusę užbaigdami rezultatu 39:29

Trečiasis kėlinys pasižymėjo rezultatyvumu. Abi komandos aršiai kovojo ir kėlinį užbaigė rezultatu 71:54

Lemiamasis kėlinys beveik nesiskyrė nuo praeito. Old Galera tvirtai išsilaikė priekyje.

Rezultatu 100:71 (27:10, 12:19, 32:25, 29:17) Old Galera švenčia pergalę.

Kęstutis Ruočkus

„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)