Dust2 vs Rimo & Patikima linija (59:94)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sportturas“ taurėje ketvirtfinalį peržengė „Rimo & Patikima linija“.

2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 64

Trečiadienį, gegužės 22 dieną, TPMC vyko „Sportturas“ taurės ketvirtfinalio susitikimas tarp „Dust2“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos pradėjo rezultatyviai, tačiau tada „Rimo & Patikima linija“ užspaudė varžovus ir R. Malecko 17 taškų per kėlinį sukrovė jiems dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje labiau pusfinalio verti atrodė „Rimo & Patikima linija“, kurie saugojo dviženklį pranašumą, o E. Eičo dvitaškis paskutinę antrojo kėlinio sekundę leido „Rimo & Patikima linija“ pirmauti 44:26.

Antroje pusėje „Dust2“ lengvai nepasidavė ir įkritus pirmiems metimams „Rimo & Patikima linija“ turėjo imti minutės pertraukėlę. Vis gi, „Rimo & Patikima linija“ susistygavo ir susikrovė 24 taškų pranašumą bei prieš paskutinį kėlinį liko tik sutvarkyti formalumus. Paskutiniame kėlinyje tuos formalumus ir sutvarkė „Rimo & Patikima linija“ patekdami į pusfinalį rezultatu 94:59.

„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Limobus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:58 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)