Rimo & Patikima linija vs Old Galera (62:84)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 56

Balandžio 21 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ taurės 2024 rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ (0-0) ir „Old Galera“ (1-0) ekipų.

„Old Galera“ nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir iškart atitolo dviženkle persvara 3:16. Visgi, tada svečių puolimas visiškai sustojo, „Rimo & Patikima linija“ spurtavo ir po dviejų M. Rudžionio tritaškių išsiveržė į priekį 19:18.

Antrajame kėlinuke po dviejų paeiliui J. Fiodorovičiaus tolimų metimų „Old Galera“ vėl kiek nutolo 19:26. Bet į tai spurtu atsakė ir šeimininkai, po R. Malecko tritaškio vėl išsiveržę į priekį 27:26. Vėliau aikštelėje vyko atkakli kova, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 37:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje du tritaškius iš eilės švystelėjo G.Kurtinaitis ir „Old Galera“ dar kiek nutolo – 40:48. Po šių tritaškių svečių puolimas užsikūrė, kas leido pasibaigus trečiam kėliniui atsatyti dviženklį pranašumą 48:64.

Ketvirtame kėlinuke po E. Basio tritaškio „Rimo & Patikima linija“ priartėjo iki 60:71. Bet tada „Old Galera“ spurtavo 0:11 ir taip uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 62:84 (19:18, 18:22, 11:24, 14:20).

Julius Fiodorovičius

VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)