Kelių priežiūra vs Dust2 (76:73)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą

2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:00 val., peržiūros: 59

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sportturas" taurė 2024 Didžiosios taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Dust2".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė šeimininkai ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos ( 19:15). Antrame kėlinyje toliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Kelių priežiūra" ir pasididino pranašumą iki 9 taškų – 40:31

Po ilgosios pertraukos "Dust2" ekipai pavyko užkurti savo puolimą ir šeimininkai varžovus stabdė minutės pertraukėle ( 46:41). Po pertraukėlės "Kelių priežiūra" atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo pranašumą ( 61:56). Ketvirtame kėlinyje toliau užtikrinčiau atrodė "Kelių priežiūra" ir "Dust2" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas 76:73 (19:15, 21:16, 21:25, 15:17)

10 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:50 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Sportturas“ taurėje ketvirtfinalį peržengė „Rimo & Patikima linija“. (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:56 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)BC „Rhino“ ‒ 1 paskutinėse grupės rungtynėse skėlė antausį „Dust2“ ekipai (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)