Žalgirio KA - 3 vs Kelių priežiūra (63:95)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą

2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 21:27 val., peržiūros: 143

Balandžio 29 d., pirmadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ taurės 2024 rungtynės tarp „Žalgirio KA – 3“ (0-1) ir „Kelių priežiūra“ (1-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje po devynių E. Karpavičiaus ir penkių E. Ramanausko taškų „Kelių priežiūra“ iškart tolo 5:14. Bet į tai „Žalgirio KA – 3“ atsakė spurtu 12:0, o pirmasis kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara 22:23.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą perėmė "kelininkai", kurie kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą, o įpusėjus susitikimui buvo priekyje 37:45.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau svečiai kėlinį užbaigė spurtuodami 0:10, o po trijų kėlinių jau pirmavo 48:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kelių priežiūra“ dar pridėjo 12 taškų be atsako ir sėkmingai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 63:95 (22:23, 15:22, 11:21, 15:29).

Artūras Kaminskas

Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)