BC „Ambi“ vs Šilainiai (66:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą

2016 sausio 26 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 1445

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp N pogrupio komandų – vietos BC „Ambi“ (2-12) bei svečių „Šilainių“ (5-8) krepšininkų.

Pirmajame ketvirtyje BC „Ambi“ krepšininkai vedini puikiai šiame kėlinuke žaidusių V. Čypo ir R. Snieškaus turėjo pranašumą savo rankose ir pasibaigus kėlinukui pirmavo rezultatu 22:19.

Antrajame kėlinuke ir toliau nedidelę pervsarą turėjo aikštelės šeimininkai, tačiau svečių žaidėjo P. Žeimio tritaškiai metimai neleido tolėliau atitolti BC „Ambi“. Komandos į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo šeimininkams turint keturių taškų persvarą 41:37.

Trečiajame kėlinuke po dar vieno V. Čypo tolimo metimo BC „Ambi“ pirmavo 47:40. Vėliau sekė keturių minučių atkarpa, per kurią abi komandos surinko vos kelis taškus. Po trijų ketvirčių šeimininkai vis dar turėjo keturių taškų persvarą 54:50.

Visgi, viskas į savo vietas stojo ketvirto kėlinuko pradžioje, kuomet „Šilainių“ ekipos žaidėjas V.Kapočius smeigė du tritaškius iš eilės, persverdamas rezultatą savo komandos naudai 54:56. Nors ir BC „Ambi“ pavyko dar persverti rezultatą 62:58, tačiau rungtynių pabaiga visiškai priklausė „Šilainiams“, kurie ir iškovojo pergalę šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 66:75.

Po rungtynių „Šilainių“ ekipos treneris kalbėjo: „kažkaip nėjo susikaupti komandai, ketvirtame kėlinyje tiktai pradėjom intensyvesnę gynybą ir iškart ant rezultato tai matėsi“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 29 tšk., Remigijus Snieškus – 11 tšk., Vytautas Pranaitis – 10 tšk.

Šilainiai: Mantas Karauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Žeimys – 15 tšk., Vitoldas Kapočius – 11 tšk.

„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Dvidešimčia taškų laimėtas ketvirtas kėinukas nepadėjo BC „Ambi“ įveikti „Savi“ ekipos (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)