BC „Ambi“ vs Savi (63:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Dvidešimčia taškų laimėtas ketvirtas kėinukas nepadėjo BC „Ambi“ įveikti „Savi“ ekipos

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 1120

Gruodžio 7 dieną, 21:30 val., Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių antrojo etapo „Mažosios taurės“ susitikimas tarp N pogrupio lentelės kaimynių – namuose žaidusios BC „Ambi“ ir „Savi“ ekipų. Iki šių rungtynių abi ekipos buvo patyrusios po aštuonias nesėkmes ir dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo (0-8).

Rungtynes geriau pradėjo penkiesi susirinkę „Savi“ krepšininkai, kurie įpusėjus pirmam ketvirčiui pirmavo 2:10. Tačiau tada dviejų V. Jakelio tritaškių dėka šeimininkams pavyko laimėti atkarpą ir išlyginti rezultatą 10:10. Kėlinuko pabaigą taip pat geriau sužaidė BC „Ambi“ krepšininkai, kurie pirmavo 17:12.

Nuo pat antrojo kėinuko pradžios aikštelėje pradėjo dominuoti „Savi“ ekipa, kuri sužaidus septynias minutes kėlinyje jau pirmavo 19:28. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir ilsėtis į pertrauką išėjo rezultatui esant 24:33.

Trečiajame kėlinuke ir toliau tęsėsi „Savi“ krepšininkų dominavimas. Taiklūs tritaškiai metimai ir gera kova po krepšiu svečiams leido susikrauti didesnį nei dvidešimties taškų pranašumą. Pasibaigus ketvirčiui „Savi“ persvara buvo dvidešimt du taškai 36:58.

Įpusėjus ketvirtam kėlinukui svečių persvara buvo įtikinama 40:61. Tačiau nuo tada vaizdas rungtynėse visiškai pasikeitė. BC „Ambi“ krepšininkai pradėjo spausti savo varžovus, taip juos išmušdami iš vėžių. Keli perimti kamuoliai, kelios greitos atakos, pagaliau pradėję kristi tritaškiai ir gera gynyba leido šeimininkams priartėti per vieną metimą nuo savo varžovų 60:63. Ir dar buvo likusi viena minutė. Tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė labiau šypsojosi „Savi“ krepšininkams, kurie į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 63:65.

Po rungtynių „Savi“ komandos atstovas D.Štabokas buvo laimingas, kad komanda pagaliau iškovojo pirmąją pergalę ir kalbėjo: „tiesiog jau nebuvo kur trauktis, arba taip, arba taip. Dauguma serga pas mumis, penkiese atėjome, stengėmės, kiek galėjom žaisdami penkiese, pasirodo, galim geriau nei visi“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 16 tšk., Vytautas Jakelis – 12 tšk.

Savi (S): Donatas Štabokas – 25 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Povilauskas – 16 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd.), Aurimas Valentukevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.)

Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)