BROLIAI vs OMEGA (53:60)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Omega" šventė pergalę prieš "Broliai" ekipą

2012 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:37 val., peržiūros: 2338

Ketvirtadienį (04.19), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturas" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos „Broliai“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė visų rungtynių metu šiek tiek geriau atrodę svečių komandos krepšininkai. Rungtynių rezultatas – 53:60 (13:24, 12:14, 14:12, 14:10).

Pirmą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas D.Povilauskas. Tačiau tada svečiai atsakė 7 taškais iš eilės ir išsiveržė į priekį. Po šio spurot sekė dar vienas tikslius D. Povilausko metimas, sumažinęs skirtumą iki 2 taškų. Bet tada G.Naikauskas pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl padidino svečių komandos pranašumą. Tačiau po to šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir sumažino skirtumą iki minimumo. Bet kėlinio pabaigą kur kas geriau sužaidė svečiai, jie pelnė 10 taškų be atsako ir sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Prie to daugiausiai prisidėjo G.Naikauskas pelnęs 7 taškus. Rezultatas po kėlinio – 13:24.

Antro ketvirčio pradžioje svečiai pratęsė gerą savo žaidimą. Jie pelnė dar 8 taškus iš eilės ir skirtumas išaugo iki 19 taškų. O po dar vieno taiklaus G. Naikausko dvitaškio ir dviejų taiklių D. Šliogerio baudų metimų skirtumas buvo ir 20 taškų. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir pelnė 7 taškus be atsako, taip sumažindami skirtumą iki 13 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 25:38.

Trečią kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu. Šeimininkams niekaip nepavyko sumažinti skirtumo, tačiau ir svečiai nesugebėjo jo padidinti. Tačiau kėlinio pabaigoje, po taiklaus D. Povilausko baudos metimo sumažino skirtumą iki 11 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 39:50.

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Jie spurtavo 10:2 ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Daugiausiai prie šio gero šeimininkų komandos žaidimo kėlinio pradžioje prisidėjo D.Povilauskas pelnęs 5 taškus ir J.Palubinskas pataikęs tritaškį. Tačiau tada svečiai susiėmė, patys atsakė spurtu 2:8 ir susigražino saugesnį pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki finalinės sirenos. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 53:60.

Po rungtynių „Omega“ komandos treneris, Donatas Šliogeris buvo patenkintas pergale, bet daugiau ką pasakyti neturėjo.

„Broliai“ komandos treneris, Karolis Bankauskas buvo nepatenkintas teisėjų darbu ir pasveikino varžovus su pergale.

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Dainius Povilauskas 20 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Justas Palubinskas 9 tšk., Tautvydas Rusys 9 tšk.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Gediminas Naikauskas 31 tšk. (16 atkovotų kamuolių, 8 išprovokuotos pražangos, 37 naud. balai), Marius Šeškus 11 tšk. (5 rez. perdavimai), Donatas Šliogeris 7 tšk.

"BC Spurtas - Rind" šventė antrą pergalę (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Brolius" (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)BC "Ambi" įveikė "Brolius" ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)Sėkmingai startavę "Viči Banzai" nusileido "Broliams" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:26 val.)BC "Spurtas - Rind" startavo pergalingai (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 21:09 val.)Po įnirtingos ir permainingos kovos „Omega“ įveikė „Triobet“ ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 22:58 val.)"Kauno rami" nesunkiai nugalėjo "Omegos" ekipą (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:05 val.)"Studentai" įveikė "Omegą" ir pateko į "Sportturo" Mažosios taurės pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:54 val.)