BROLIAI vs BC SPURTAS - RIND (49:63)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"BC Spurtas - Rind" šventė antrą pergalę

2012 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 2572

Ketvirtadieį (04.05), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos susitiko „Broliai“ (šeimininkai) ir „BC Spurtas – Rind “ (svečiai). Visą rungtynių laiką pirmavę svečių krepšininkai iškovojo antrąją pergalę grupėje ir pakilo į pirmą vietą grupėje. Rungtynių rezultatas – 49:63 (8:17, 18:15, 12:15, 11:16).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo 6 taškais iš eilės, iš kurių 4 pelnė P.Aleksonis. Tačiau tada šeimininkų komandos krepšininkai T.Rusys ir P.Daučanskas pelnė po du taškus ir sumažino skirtumą. Kėlinio pabaigą svečiai sugebėjo sužaisti rezultatyviau už savo varžovus ir padidino persvarą iki 9 taškų. Rezultatas po kėlinio – 8:17.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, po J. Palubinsko dvitaškio su pražanga komandas skyrė tik 4 taškai. O po kėlinio viduryje šeimininkų surengto spurto 6:0 skirtumas sumažėjo iki minimumo. Tačiau kėlinį vėl sėkmingiau užbaigė svečiai, dvitaškį pataikė K.Valiulis, o aidint sirenai tritaškį smeigė I.Konovalenko ir padidino skirtumą iki 6 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 26:32.

Trečią kėlinį komandos žaidė apylygiai. Po keturių iš eilė P. Aleksonio taškų komandas skyrė 10 taškų. Tačiau tada šeimininkai irgi pelnė 4 taškus ir vėl sumažino skirtumą. Kėliniui jau įpusėjus svečiai surengė spurtą 7:0 ir padidino savo persvarą iki 13 taškų. Prie to daugiausiai prisidėjo K.Valiulis pelnęs 3 taškus ir R.Veselka pridėjęs 2. Bet tada šeimininkų komandos žaidėjas T.Rusys surengė savo solo pasirodymą, smeigė tritaškį, o jau kitos atakos metu pridėjo dvitaškį su pražanga ir vėl sumažino skirtumą. Rezultatas po ketvirčio – 38:47.

Lemiamą ketvirtį svečiai vėl sužaidė šiek tiek geriau ir užtikrinčiau. Jie sužaidė kelias tikslesnes atkarpas, kurios neleido varžovams priartėti, o kėlinio pabaigoje pelnė 4 taškus iš eilės, kurie leido jiems padidinti peravarą. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 49:63.

Po rungtynių „BC Spurtas – Rind“ komandos žaidėjas, Karolis Valiulis sakė: "Susirinkom negausiai tai ir gavosi tokios rungtynės ne kokios. Varžovai buvo jauna komanda“.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Justas Palubinskas 15 tšk. (15 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotos pražangos), Tautvydas Rusys 15 tšk., Laurynas Verpetinskas 9 tšk.

Svečius į pergalę vedė Petras Aleksonis 28 tšk. (8 rez. perdavimai, 5 išprovokuotos pražangos), Karolis Valiulis 13 tšk., Igoris Konovalenko 10 tšk.

BC "Spurtas - Rind" startavo pergalingai (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Omega" šventė pergalę prieš "Broliai" ekipą (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Tik po paskutiniųjų minučių "Kauno Rami" pasiekė pergalę (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:34 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)BC "Ambi" įveikė "Brolius" ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Brolius" (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Sėkmingai startavę "Viči Banzai" nusileido "Broliams" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:26 val.)