Rimo & Patikima linija vs ICE (69:81)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę

2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 22:32 val., peržiūros: 40

Balandžio 25 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos "Rimo & Patikima linija" (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). "ICE" sugebėjo išbarstyti dviženklį panašumą, bet rungtynių pabaigoje vėl atsitiesė ir iškovojo pergalę rezultatu 69:81 (11:21, 17:22, 33:20, 8:18).

Jau nuo rungtynių pradžios "ICE" ėmė tolti ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavę "Rimo & Patikima linija" trumpam atsitiesė, nors ir toliau leido didinti atotrūkį varžovams. Ilgojo pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:43.

Antroje rungtynių dalyje "Rimo & Patikima linija" sužaidė nuostabų kėlinuką puolime. Per jį pataikė 6 tritaškius iš 8 ir sugebėjo ne tik priartėti, bet galiausiai ir išlyginti žaidimą. Tad viskas prasidėjo iš naujo. "ICE" spėjo laiku stabilizuoti situaciją ir vėl nutolo, skirtumas išaugo, tad rungtynių pabaigoje jau intrigos nebuvo ir susitikimas baigėsi rezultatu 69:81.

5 perimt. kam.

„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)