Batniavos seniūnija vs C Basket (82:72)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket

2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 145

Pirmadieni, balandžio 29 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Sportturas“ A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų: Batniavos seniūnija bei svečių – C Basket.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek Batniavos seniūnija, tiek C Basket Gerai realizavo taškus iš žaidimo. To pasakoje, skirtumas tarp komandų po dvidešimties minučių išliko minimalus: 40:42.

Antrojoje rungtynių pusėje komandos taip pat neketino pasiduoti. Todėl viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, šeimininkai sugebėjo perlaužti rungtynių kontrolę, surengę greitą spurtą. Atsiplėšę 8 taškais Batniavos seniūnija, toliau laikė persvarą iki galo bei pasiekė pergalę.

Galutinis rungtynių rezultatas: 82:72 (24:23, 16:19, 21:18, 21:12).

Mantas Maslennikovas

„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)