Kelių priežiūra vs VU Kauno fakultetas (95:56)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 17 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“

2024 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:50 val., peržiūros: 137

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sportturas" taurė 2024, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "VU fakultetas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau "VU Fakultetas" sugebėjo užkurti savo puolimą ir sumažino skirtumą iki minimalaus. Per likusį laiką "Kelių priežiūra" surengė sėkmingą atkarpą ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 21:14). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" įjungė aukštesnę pavarą ir greitai atitrūko nuo varžovų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 48:31

Po ilgosios pertraukos "Kelių priežiūra" toliau nestabdė apsukų ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 70:46). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "VU fakultetas" turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą. Galutinis rezultatas – 95:56 (21:14, 27:17, 22:15, 25:10)

15 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)