Žalgirio KA - 3 vs Promatecha (77:81)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 gegužės 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą

2024 gegužės 14 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 72

Krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje įvyko "Sportturas" taurė 2024 Mažosios taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Žalgirio KA-3" ir "Promatecha".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji į priekį įsiveržė "Promatecha" ekipa. Per likusį laiką svečiai išsaugojo keturių taškų pranašumą ( 15:19). Antrame kėlinyje "Žalgirio KA-3" toliau sunkiai tvarkėsi gynyboje ir įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį deficitą. Vis dėlto, šeimininkams pavyko surengti sėkmingą atkarpą, bet "Promatecha" atžaidė turėtą pranašumą – 34:42

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl įsibėgėjo ir svečiai buvo priversti stabdyti varžovus minutės pertraukėle ( 44:49). "Žalgirio KA-3" toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė minimalus skirtumas, bet "Promatecha" surengė keletą greitų atakų bei atstatė turėtą pranašumą ( 51:57). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau atakavo tragiškai, bet paskutinėmis sekundėmis pavyko "Žalgirio KA-3" atsitiesti ir turėjo lemiamą ataką, kur išlygino rezultatą. Išsiaiškinti laimėtojui prireikė pratęsimo ( 71:71). Pratęsimo metu užtikrinčiau atrodė "Promatecha", kuri iškovojo pergalę po atkaklios kovos. Galutinis rezultatas – 77:81 (15:19, 19:23, 17:15, 20:14, 6:10)

Airidas Kriugžda

„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Promatecha“ vos neišleido pergalės iš rankų rungtynėse prieš BC „Rhino“ ‒ 1 (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:15 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)A. Luckaus benefisas ketvirto kėlinio pradžioje atnešė „ICE“ ekipai pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)