Krepsiniofanai.lt 1 vs Klausučių alaus darykla (34:94)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Šančių mokykla ‒ daugiafunkcis centras, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasipriešino „Klausučių alaus darykla“ komandai (34:94)

2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 21:05 val., peržiūros: 503

Balandžio 20 dieną, Šančių mokyklos daugiafunkciame centre susitiko "Sportturo" taurės 2023 komandos Krepsiniofanai.lt 1 (šeimininkai) ir Klausučių alaus darykla (svečiai).

Rungtynės vyko apylygiai tik pirmąsias penkias minutes, kuomet rezultatas dar buvo lygus 5:5, tačiau einant kėliniui į pabaigą svečiai suaktyvino gynybą kas leido greitai susikrauti dviženklį pranašumą po pirmojo kėlinio 9:21. Antrąjame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Klausučių alaus darykla“ komanda vis didino persvarą prieš šeimininkus ir švieslentė prieš ilgąją pertrauką rodė triuškinamą persvarą 22:48.

Trečiąjame kėlinyje „Krepsiniofanai.lt 1“ komandai sunkiai sekėsi rasti kelius link krepšio, tik du pelnyti taškai ir skirtumas greitai tapo nebepavejamas 24:74. Ketvirtasis kėlinys liko tik formalumai, galutinis rezultatas – 34:94.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2023 balandžio 21 d., 19:51 val.
šitose varžybose žaidė suspenduotas rkl lygos žaidejas..neturetų būti komandai irašytas pralaimėjimas už nuostatų nesilaikyma?ar čia tiesiog taip galima?kas paaiškintų?:)
Pergalę įsirašė „Klausučių alaus darykla“. (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.) „Klausučių alaus darykla“ nugalėjo BC „Rhino“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 19:28 val.)Po atkaklios kovos „Krepsiniofanai.lt 1“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Promatecha“ nesunkiai perlipo „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Sportturo“ taurėje: Kauno „Rami“ įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)