Kauno Rami vs Klausučių alaus darykla (71:80)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pergalę įsirašė „Klausučių alaus darykla“.

2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 245

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno technologijų mokymų centre vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 varžybos tarp "Kauno Rami" ir "Klausučių alaus darykla".

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo geresniu "Klausučių alaus darykla" žaidimu, jie labai gerai išnaudojo savo pranašumus po krepšiu, o po geros gynybos epizodų matėme ir greitas atakas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:11. Antrajame kėlinyje komandoms žymiai sunkiau sekėsi rinkti taškus, "Kauno Rami" pradėjo po truputį mažinti skirtumą, bet geriau kėlinį užbaigė "Klausučių alaus darykla", kurie po dviejų kėlinių pirmavo 36:24.

Antroji pusė prasidėjo "Kauno Rami" naudai. Taiklūs tritaškiai metimai, gražios greitos atakos ir atrodė, kad tuoj perlauš varžybas. Tačiau du J. Gaidukevičiaus tritaškiai padėjo "Klausučių alaus darykla" susigrąžinti pranašumą – 59:52. Ketvirtajame kėlinyje "Kauno Rami" išliko varžybose vienženkliu skirtumu ir pabaigoje bandė pavogti pergalę iš varžovų rankų. Galutinis varžybų rezultatas 71:80 (11:20, 13:16, 28:23, 19:21).

Klaidas Vinkšnaitis

„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.) „Klausučių alaus darykla“ nugalėjo BC „Rhino“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasipriešino „Klausučių alaus darykla“ komandai (34:94) (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kauno Rami“ pasiekė nesunkią pergalę prieš BC „Rhino“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:25 val.)Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Sportturo“ taurėje: Kauno „Rami“ įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)