Hidraulinės sistemos vs KM „Žalgiris“ (93:66)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“

2023 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 22:13 val., peržiūros: 329

Spalio 26 dieną, Ketvirtadienį, Kauno Krepšinio mokykloje "Žalgiris" susitiko namų komanda Hidraulinės sistemos ir svečių komanda KM "Žalgiris"

Rungtynės prasidėjo nuo taiklaus KM "Žalgirio" žaidėjo Nr. 7 G. Kuzmos taiklaus tritaškio. Žaidimą rankose ši komanda išlaikė tik pusę kėlinio. Spurtu svečių komandą vijosi jaunuosius KM "Žalgiris" žaidėjus ir taikliais tritaškiais tolo nuo varžovų, kėlinį užbaigę rezultatu 21:16

Antrojo kėlinio metu Hidraulinių sistemų komandą lydėjo sėkmė. Per pirmąją kėlinio pusę, komandos žaidėjai pataikė visus mestus metimus ir tokiu tempu atitrūko nuo KM "Žalgiris" komandos dviženkle taškų persvara. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 50:28

Po ilgosios pertraukos gausiai susirinkusi KM "Žalgiris" komanda kiek atsigavo ir ėmė pelnyti taškus. Visgi, Hidraulinės sistemos išlaikė 20-ies taškų skirtumą. Ketvirtasis kėlinys buvo rezultatyviausias KM "Žalgiris" žaidėjams, bet pasinaudoję jaunųjų žaidėjų klaidomis, Hidraulinių sistemų žaidėjas Nr. 89 J.Goštautas taikliai sužaidė po lanku ir taip komanda dar didesniu taškų skirtumu atitolo nuo varžovų.

Rungtynės rezultatu 93:66 (21:16, 29:12, 18:16, 25:22) šį vakarą laimėjo Hidraulinės sistemos

9 taškai

Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Dramatišką pergalę iškovojo KM „Žalgiris“. (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 21:52 val.)Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 10 d., antradienis, 07:05 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)