Arko vs BC „Rhino“ ‒ 1 (96:59)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1

2023 spalio 15 d., Sekmadienis, 18:38 val., peržiūros: 437

Spalio 15 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės C pogrupio rungtynės tarp „Arko“ (2-0) ir BC „Rhino“ ‒ 1 (0-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje po J. Česnausko ir L. Balčiūno metimų „Arko“ iškart tolo dviženkle persvara 14:4, o dviženklį pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo

24:12.

Antrajame kėlinuke L.Balčiūnas sumetė keturis tolimus metimus, kas leido šeimininkams dar labiau nutolti ir įpusėjus susitikimui būti priekyje 50:28.

Trečiajame kėlinyje „Arko“ pridėjo dar penkis tritaškius ir dar labiau tolo. Pasibaigus trečiajam kėliniui 74:43.

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai dar labiau įtvirtino savo persvarą ir be didesnio vargo iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 96:59.

Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)