KM „Žalgiris“ vs Rimo & Patikima linija (73:71)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 spalio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dramatišką pergalę iškovojo KM „Žalgiris“.

2023 spalio 16 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 349

Pirmadienį, spalio 16 dieną, Kauno krepšinio mokykloje "Žalgiris" vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 aštuntfinalio susitikimas tarp KM „Žalgiris“ ir "Rimo & Patikima linija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje jaunieji žalgiriečiai susirinkdavo daug puolime atšokusių kamuolių, kas leido jiems lygiai žaisti prieš vyresnius varžovus. Po pirmojo kėlinio rezultatu 15:14 pirmavo "Rimo & Patikima linija“.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai ir komandos dažnai klysdavo. Vis gi, KM „Žalgiris“ jaunimo spaudimas davė vaisių ir jie įgijo šiokią tokią persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 34:28.

Antroje pusėje "Rimo & Patikima linija“ tikrai nežadėjo lengvai paleisti jaunųjų krepšininkų ir efektyviai narpliojo jaunuolių zoninę gynybą. Taip jie beveik perėmė iniciatyvą varžybose, bet labai gražus V. Grišo metimas padidino KM „Žalgiris“ persvarą 52:49.

Paskutiniame kėlinyje kova vyko iki pat paskutinių sekundžių ir abi komandos labai norėjo pergalės. Vis gi, labiau su savo nervais susitvarkė ir tvarkingiau pabaigą sužaidė gerai treniruojami jaunieji žalgiriečiai, kurie išplėšė pergalę rezultatu 73:71 bei žengė į ketvirtfinalį.

„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 10 d., antradienis, 07:05 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)