LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI vs iV INTERNETAS VISIEMS (61:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Pergalę po pratęsimo iškovojęs "iV Internetas Visiems" išsaugojo viltis žaisti kitame etape

Aikštėje priešininkai ir vieni iš lyderių už jos ribų geri draugai Tadas Vasiliauskas ir "Ąžuolas"
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 16:25 val., peržiūros: 3334

Dramatišką pergalę po pratęsimo KKL "Įmonių" lygoje išplėšė "iV Internetas Visiems", išvykoje 65:61 palaužęs "LVA-LVV Preparatų inspektorius". Tai buvo penktoji "iV Internetas Visiems" pergalė C grupėje, išsaugojusi viltis patekti tarp 4 stipriausių grupės komandų.

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse didžiąją laiko dalį pirmavo namie rungtyniavę "LVA-LVV Preparatų inspektoriai", tačiau jų pranašumas nė karto nebuvo didesnis nei 8 taškai. Ketvirtame kėlinyje po dviejų Tado Vasiliausko baudų "iV Internetas Visiems" išsiveržė į priekį 42:41 ir aikštėje užvirė kova dėl kiekvieno centimetro.

Šeimininkai spurtavo 9:2 ir atrodė, kad jau perims iniciatyvą į savo rankas – rezultatas tapo 50:44. Visgi T.Vasiliauskas ir kovingai rungtyniavęs Audrius Navickas sušvelnino skirtumą iki taško – 50:49. Keturias baudas iš eilės pataikęs šeimininkų atstovas Vaidas Babrauskas vėl išvedė "LVA-LVV Preparatų inspektorius" į priekį per saugų atstumą (54:49) ir sukėlė tikrą džiaugsmo audrą ant šios ekipos atsarginių žaidėjų suolelio.

Tačiau vedini komandos kapitono A.Navicko, svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Iš pradžių jis įmetė dvitaškį ir baudą, o paskui pridėjo dvi baudas ir rezultatas tapo 54:54. Abi komandos dar turėjo po vieną progą rezultatą persverti, tačiau joms tai nepavyko ir prireikė papildomos 5 minučių atkarpos.

Pratęsimą svečiai pradėjo 4 taškais be atsako, bet šeimininkai nesutriko ir iš pradžių priartėjo (59:60), o vėliau ir persvėrė rezultatą – 61:60 po dviejų Justino Amelino baudų. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai.

Kitoje atakoje "iV Internetas Visiems" įžaidėjas Matas Narbutas pataikė tritaškį, o pergalę dviem baudomis įtvirtino T.Vasiliauskas.

"Nebuvo kur trauktis, nes pergalė buvo būtina - po mačo teigė nugalėtojų kapitonas A.Navickas. – Nors atėjome tik šešiese, tačiau susiėmėme ir išplėšėme pergalę. Mus ištempė gynyba, nes puolimas šlubavo".

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo M.Narbutas ir T.Vasiliauskas, pelnę po 15 taškų. Gražvydas Davidavičius pridėjo 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, o A.Navicko sąskaitoje – 10 taškų.

"LVA-LVV Preparatų inspektoriams" Tomas Rekštys surinko 16 taškų ir blokavo net 6 varžovų metimus. V.Babrauskas pridėjo 14 taškų, o Donatas Petrauskas – 10 taškų ir 19 atkovotų kamuolių.

"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)Įspūdingai sužaistas antrasis kėlinys "iV Internetui Visiems" lemė pergalę (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:42 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)Daugiau negu triuškinanti "iV Interneto visiems" pergalė (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:28 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)