iV INTERNETAS VISIEMS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (62:53)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė

Dėl kamuolio kovoja Tadas Vasiliauskas ir Ramūnas Ramanauskas
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 3225

Šį vakarą ( 01.24) "įV Internetas visiems" savo aikštelėje priėmė "Elektromontuotojo" komandą. Po atkaklios ir kietos kovos šeimininkams pavyko atsirevanšuoti svečiams rezultatu 62:53. Pirmąjį susitikimą 72:59 laimėjo "Elektromontuotojas". Iškovoję 7-ias pergales ir patyrę 6-ias nesėkmes "įV Internetas visiems" krepšininkai "B" pogrupyje užima 4-ąją vietą. Tuo tarpu "Elektromontuotojas" su 8-iais laimėjimais ir 4-iais pralaimėjimais žengia 3-ioje vietoje.

Dvikovą abi ekipos pradėjo kietu žaidimu. Krepšininkai neleido varžovams lengvai judėti ir dažnai buvo pažeidžiamos taisyklės. Pirmasis ketvirtis pasižymėjo mažu rezultatyvumu, po kurio rezultatas buvo visiškai lygus – 11:11.

Antrajame kėlinuke ir toliau buvo demonstruojamas kietas ir grubus žaidimas tiek iš vienos, tiek iš kitos ekipos. Svečiai šioje rungtynių dalyje iš žaidimo pelnė tik 5 taškus. Likusius 12 taškų jie surinko baudos metimais. Šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Tadas Vasiliauskas, pelnęs 8 iš 15 komandos taškų. Prieš ilgają pertrauką dviem taškais pirmavo „Elektromontuotojas“.

Po pertraukos geresnį žaidimą demonstravo „įV Internetas visiems“ žaidėjai. Po šešių iš eilės pelnytų Tado Vasiliausko taškų, šeimininkai išsiveržė į priekį – 32:30. Nuo šios akimirkos jiems priklausė 2-3 taškų pranašumas, kurį jie išlaikė ir iki kėlinuko pabaigos.

Lemiamajame ketvirtyje svečiai niekaip negalėjo priartėti prie priešininkų. Žaidimo vadžias savo rankose laikę šeimininkai, atlaikydavo kiekvieną varžovų išpuolį. Pasižymėjo Matas Narbutas („įV Internetas visiems“ ) , lemiamu metu pataikęs svarbius metimus ir taip padėjęs savo komandai švęsti labai svarbią pergalę rezultatu 62:53.

Po rungtynių šeimininkų treneris abiejų teisėjų darbą įvertino 9 balais, o „Elektromontuotojo“ strategas G.Rupšiui skyrė 8 balus, o Z.Mazilevskiui – 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Matas Narbutas, pelnęs 21 tašką ( 15 naud.kfc.). 19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 12 išprovokuotų pražangų Tado Vasiliausko sąskaitoje ( 18 naud.kfc.).

Svečių ekipoje išsiskyrė Marius Jacevičius, surinkęs 18 taškų ( 20 naud.kfc.). 9 įmetė Ramūnas Ramanauskas, po 8 pridėjo Aurimas Tamošiūnas ir Paulius Juchnevičius.

Pasibaigus dvikovai naudingiausias nugalėtojų krepšininkas Tadas Vasiliauskas teigė:“Mums ši pergalė buvo būtina norint patekti i atkrintamąsias varžybas. Taip pat laukia labai svarbi sekanti dvikova, kurioje taip pat būtina pergalė. Vyrai šiandien tikrai stengėsi, kovojo negailėdami savęs“.

Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)Daugiau negu triuškinanti "iV Interneto visiems" pergalė (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:28 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)Įspūdingai sužaistas antrasis kėlinys "iV Internetui Visiems" lemė pergalę (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:42 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)Sunki "Kauno autobusų" pergalė (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Antroji "Elektromontuotojo" pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:24 val.)