Kelių priežiūra vs BC „Rhino“ ‒ 1 (74:55)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 04 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“

2023 spalio 04 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 408

Spalio 4 dieną, trečiadienį, Ringauduose susitiko namų komanda Kelių priežiūra bei svečių komanda BC Rhino-1

Pirmojo kėlinio metu tvirtai pradėjusi Kelių priežiūros komanda jau per pirmąją kėlinio pusę išsiveržė į priekį dviženkliu skaičiumi. BC Rhino-1 komanda atkakliai stengėsi pasivyti priešininkus, tačiau netaiklūs metimai ir klaidos kišo koją. Antrojo kėlinio metu galima buvo pastebėti šiokią tokią akistatą tarp Kelių priežiūros komandos žaidėjo nr. 20 E. Karpavičiaus bei BC Rhino-1 komandos žaidėjo nr. 1 M. Kimbrough, kadangi tiek vienas tiek kitas šio kėlinio metu pelnė daugiausiai taškų savo atstovaujamoms komandoms. Rezultatyvus šeimininkų žaidimas lydėjo juos iki ilgosios pertraukos. Komandos išėjo ilsėtis, kuomet švieslentėje rezultatas buvo 41:18.

Po ilgosios pertraukos namų komandos neapleido sėkmė. Pasinaudodami varžovų daromomis klaidomis Kelių priežiūra nei akimirkai neleido BC Rhino-1 priartėti prie jų. Visgi, ketvirtojo kėlinio metu pagretį įgavusios svečių komandos rezultatyvumas tapo žymiai geresnis, to nepakako, jog žaidimas būtų perimtas į jų rankas.

Rezultatu 74:55 Kelių priežiūra švenčia pergalę.

„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:52 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)