LejuoTransa vs KK „13“ (47:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „13“ atlaikė lemiamą šturmą bei išsaugojo pergalę

2016 vasario 09 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 1059

Pirmadienį, vasario 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, tarp vietos „LejuoTransa“ ir svečių KK „13“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios geriau rungtyniavę svečiai atitolo nuo varžovų ir laikė įgytą pranašumą iki ketvirto kėlinuko pradžios. Rungtynių pabaigoje spurtavę šeimininkai dar buvo prisiviję svečius, tačiau pastarieji atlaikė šturmą ir pasiekė pergalę rezultatu 47:61 (9:17, 12:11, 10:19, 16:14).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtą 0:9 surengę KK „13“ ekipos krepšininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Į tai „LejuoTransa“ atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau po jo sekė dar šeši iš eilės svečių ekipos taškai, suteikę jiems jau dešimties taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki aštuonių taškų. 9:17.

Antrą kėlinuką taškais pirmieji ir vėl pradėjo „LejuoTransos“ žaidėjai, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkęs G.Ūkelis padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 6:2, kurios dėka sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, ko pasekoje abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, būtent todėl skirtumas tarp jų ir nepakito. 21:28.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę svečių ekipos žaidėjai iškart pelnė septynis taškus iš eilės, taip įgydami dviženklę persvarą. Kiek vėliau iš toli pora svarbių metimų pataikę „LejuoTransos“ krepšininkai sušvelnino atsilikimą, bet puolime ir toliau žymiai aštriau žaidę KK „13“ komandos žaidėjai išprovokavo galybę baudų, ko pasekoje metė nemažai baudų metimų ir padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje iš toli dar pataikęs A.Lazauskas šiek tiek sušvelnino savo komandos deficitą. 31:47.

Jau nuo pat ketvirto kėlinuko pradžios į lemiamą šturmą kilę aikštės šeimininkai, daugiausiai J.Karlos ir R.Rutkausko pastangomis, surengė spurtą 11:2 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Čia pat atsigavę svečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios kiek pagerino savo žaidimą, tačiau ir toliau ant bangos buvę „LejuoTransos“ žaidėjai ir vėl sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Nepaisant to, ir vėl paaštrinę puolimą KK „13“ surengė spurtą 0:7 ir galutinai įtvirtino pergalę rezultatu 47:61.

„LejuoTransa“: Justas Karla – 11 tšk., Rytis Rutkauskas – 9 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aistis Lazauskas – 7 tšk.

KK „13“: Remigijus Babenskas – 11 tšk., Lukas Stanislovaitis – 11 tšk., Jonas Gudavičius – 11 tšk.

Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atlaikė KK „13“ komandos spurtą ir pasiekė revanšą (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:02 val.)Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)