VIJORA vs EKSKOMISARŲ BIURAS (66:45)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 10 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Vijora'' nugalėjo ''Ekskomisarų biuras'' ekipą

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 00:24 val., peržiūros: 1474

Šeštadienį (11.10), Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Vijora“ (šeimininkai) ir „Ekskomisarų biuras“ (svečiai) ekipos. Rungtynės klostėsi labai atkakliai ir kietos kovos jose netrūko, nors po pirmojo kėlinio 2 taškais (9:11) pirmavo „Ekskomisarų biuras“ ekipos krepšininkai, įpusėjus rungtynėms jau 12 taškų pranašumą (35:23) turėjo „Vijora“ ekipa. Antroje rungtynių dalyje aktyviau besigindami ir taikliau atakuodami krepšį „Ekskomisarų biuras“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų,bet geriau ketvirtajį kėlinį sužaidę šeimininkai laimėjo susitikimą rezultatu 66:45.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „sausa“ šeimininkų komandos atkarpa 4:0, tačiau jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui vieno taško pranašumą įgijo „“ ekipa (9:10). Likus žaisti kiek mažiau nei pusė minutės pirmajame ketvirtyje vienu tašku pirmavo „Ekskomisarų biuras“ ekipa, tačiau paskutinę pirmojo ketvirčio sekundę baudos metimą pataikęs Marius Lenktaitis padidino svečių pranašumą iki 2 taškų (9:11).

Antrajame ketvirtyje ir toliau tęsėsi atkakli ir įnirtinga kova visose aikštės vietose, o sužaidus 3 minutes šiame ketvirtyje rezultatas buvo (24:13). „Vijora“ ekipos žaidėjai mėgino atitrūkti nuo varžovų ir tai jiems pavyko , šeimininkai spurtavo (11:0) , bet svečiai net neketino pasiduoti ir taip pat surengė spurtą (10:0).Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes ''Vijoros'' ekipa surengė dar viena spurtą (9:0) ir atitrūko jau 12 taškų skirtumu.Paskutinę kėlinio minutę svečiai nesugebėjo nieko padaryti ir ''Vijoros'' ekipa žengė y ilgają pertrauką jau turėdami 12 taškų pranašumą (35:23

Trečiajį ketvirtį spurtu 7:0 pradėjo „Ekskomisarų biuras“ ekipa ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (35:30) sužaidus vos 2 minutes šiame ketvirtyje.Likusi kėlinio laiką vyko atkaklus ir aršus žaidimas , ekipos keitėsi taškais , tačiau paskutinę kėlinio minutę Julius Gineika smeigė tritaškį ir baigiantis kėliniui ''Vijora" pirmavo (46:37).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose ir toliau laikė „Vijora“ ekipos žaidėjai, kurie sužaidus 5 minutes paskutiniajame ketvirtyje buvo susikrovę sau jau 22 taškų pranašumą (63:41). Svečiai imetė 4 taškus be atsako . bet tai jau buvo pervėlu.Rungtynes pasibaigė Juliaus Gineikos tolimu tritaškiu metimu ir ''Vijora'' ekipa šventė pergalę rezultatu 66:45.

Po laimėtų rungtynių "Vijora" ekipos žaidėjas, V.Baziulis, teigė:" Kad pergalė lėmė nesusižaidusi priešininkų komandą".

Po pralaimėtų rungtynių "Ekskomisarų biuras" komandos žaidęjas, L.Vaitkevičius, kalbėjo:"Nesužaidėme, antrą kartą susirinkom nėra ko norėt , gerai nepažįstam vieni kitų ir tiek''.

''Vijora'' : Julius Gineika 25 tšk. ( 6 išpr.praž ) , Andrius Pusvaškis 14 tšk. ( 7 atk.kam ) , Mantvydas Švėgžda 12 tšk. ( 20 naud. )

''Ekskomisarų biuras'' : Ričardas Grigaliūnas 19 tšk. ( 20 naud. ) , Eimantas Belskis 8 tšk. , Marius Lenktaitis 7 tšk.

''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 18:24 val.) ''Vijora'' nepajėgė pasipriešinti ''Detas Hoptransa & BRGroup - D'' ekipai (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 23:55 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)'Dentist team" sutrypė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 09:08 val.)"ESS Santermitai & ĮSP DNC" nugalėjo "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 01:54 val.)"Autotoja & Ekodora" rungtynių pabaigoje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kauno švara" sutriuškino "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:52 val.)"Dentist Team" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų Biurą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Celsis" neturėjo vargo su "Ekskomisarų Biuru" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:13 val.)