VIJORA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (64:89)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 22 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą

2012 gruodžio 23 d., Sekmadienis, 01:54 val., peržiūros: 2048

Šeštadienį, gruodžio 22 dieną, Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Vijora" ir svečių "Agava & Automatinių sistemų serviso" ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau maždaug nuo trečiojo kėlinuko svečiai pradėjo tolti nuo varžovų, ko pasekoje po trijų kėlinukų komandas skyrė 10 taškų. Verta paminėti , kad ''Agava & Automatinių sistemų serviso'' komanda susirinko tik penkiese. Paskutiniam kėlinį likus žaisti kiek daugiau negu 5 minutes traumą gavo svečių ekipos žaidėjas A.Šalaševičius ir svečiai liko žaisti keturiese , bet nors ir keturiese vis tiek sugebėjo dominuoti aikštelėje ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 64:89 (16:11, 18:24, 14:23, 16:31).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė taiklus tolimas šeimininkų metimas, į kurį "Vijora" atsakė dviem taškais, taip sumažindami deficitą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos dar kartą apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė dar šeši iš eilės šeimininkų taškai, suteikę jiems jau aštuonių taškų persvarą. Į tai svečiai atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu metimu. Kėlinuko pabaigoje abi komandos pelnė po tris taškus ir skirtumas tarp jų buvo penki taškai 16:11. Antrojo kėlinio pradžioje "Agava & Automatinių sistemų serviso" krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo, tačiau ilgai netrukus šeimininkai padidino persvarą iki trijų. Toliau sekė svečių spurtas 4:0, kurio dėka svečiai išsiveržė y priekį vienu tašku.. Rezultatas po kėlinio 34:35 "Agava & Automatinių sistemų serviso'' naudai.

Trečią kėlinį atkarpa 8:2 pradėjo svečiai ir jau susikrovė septynių taškų pranašumą (didžiausią šiose rungtynėse). Keturiais taškais atsakė ''Vijoros''vyrai ir skirtumas sumažėjo iki trijų. Likusią kėlinio dalį dominavo svečiai , kurie sužaidė atkarpą 15:8 ir po trijų kėlinukų jau pirmavo dešimties taškų skirtumu 48:58. Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo svečiams ir skirtumas labai greitai pasiekė dar didesnę dviženklę ribą – 52:65. Dar tris tritaškius pridėjo A.Šalaševičius , kuris po kelių minučių gavo traumą ir negalėjo tęsti rungtynių , taigi svečių ekipa ir tai negausiai susirinkę į rungtynes , tai yra penkiese , liko žaisti keturiese. ''Vijoros'' ekipa į tai sugebėjo atsakyti tik trimis taškais , o A.Šalaševičiaus tritaškių dėka skirtumas tarp komandų išaugo jau iki devyniolikos taškų – 55:74. Kėlinio galą geriau vėl gi sužaidė svečiai , nors ir keturiese , bet tai jiems nesutrugdė toliau dominuoti aikštelėje , sužaidę atkarpą 15:9 rungtynes rezultatu 64:89 laimėjo "Agava & Automatinių sistemų servisas".

Po rungtynių "Agava & Automatinių sistemų serviso" komandos treneris Vacys Žabas teigė : ''Penkiese susirinkę labai sunkiai pradėjom varžybas , pirmus du kėlinius vyko apylygis žaidimas , o trečiam ketvirtį pradėjom žaisti. Traumą patyrė mūsų ekipos žaidėjas , komanda liko žaisti keturiese , bet gerai susikaupę ir protingai sužaidę sugebėjom iškovoti pergalę''.

Po rungtynių ''Vijoros'' ekipos žaidėjas Vytautas Baziulis kalbėjo : ''Nesitikėjom , kad pralaimėsim , bet sveikinam varžovus su pergalę. Tikrai labai gražiai sužaidė , o mes daug klydom , daug nepataikėm , todėl ir gavosi toks rezultatas''.

''Agava & Automatinių sistemų servisas" : Almantas Sutkus (36 tšk. 12 išpr.praž. 41 naud.bal.) , Audrius Šalaševičius (18 tšk.) , Tadas Gaurilčikas (14 tšk.) , Saulius Salmanavičius (12 tšk. 13 atk.kam.)

''Vijora'' : Mantas Skukauskas (22 tšk. 10 atk.kam.) , Julius Gineika (15 tšk. 5 per.kam.) , Mantvydas Švėgžda (11 tšk.)

"Agava & Automatinių sistemų servisas" gana lengvai įveikė "Sweco hidroprojekto & GeoNT projektų" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Lietuvos dujas" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 22:37 val.)Agava & automatinių sistemų servisas nesunkiai sudorojo Eoltą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 18:24 val.)„Agava & automatinių sistemų servisas“ įveikė „Kautros & Currus ir Dariaus baldų“ ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:03 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" neturėjo vargo su "Ekskomisarų biuru" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"Agava - Automatinių Sistemų Servisas" po 45 minučių kovos parklupdė "Lietuvos Dujas" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Agava - Automatinių sistemų servisas" po pratęsimo palaužę "ESS Santermita - ĮSP DNC" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes laimėjo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 23:57 val.)