Kauno "Radijas Tau" vs Neringos "Kuršiai" (93:85)Regionų krepšinio lyga » Draugiškos rungtynės
2011 sausio 29 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Po atkaklios kovos "Radijas Tau" privertė pasiduoti Neringos "Kuršius"

2011 sausio 29 d., Šeštadienis, 18:50 val., peržiūros: 4547

Šeštadienio popietę Regioninėje Krepšinio lygoje „ Suvalkijos – Žemaitijos“ regione savo jėgas išmėgino vieni pogrupio lyderių „Radijo Tau“ vyrai ir Neringos „Kuršiai“. Pastarieji savo sąskaitoje turėjo 11 pergalių ir buvo patyrę 3 nesėkmes. Savo ruožtu „Radijas Tau“ buvo išovojęs 11 pergalių bei patyręs 4 nesėkmes. Abiems komandoms tai buvo svarbi akistata, nes sprendėsi antros vietos grupėje šeimininko klausimas, bent jau laikinai.

Susitikimo pradžia kiek sėkmingiau susiklostė svečių ekipai, kuri sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmavo (4:8). Dažnos klaidos ir netaiklūs metimai šeimininkams neleido pradėti diktuoti savo sąlygų aikštėje. Savo ruožtu Neringos „Kuršiai“ pelnę pirmuosius aštuonis taškus taip pat sustojo puolime. Rungtynėse sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (8:8). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris su puse minutės „Radijas Tau“ po taiklaus Martyno Kudako tritaškio pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (13:10). Dvi taklios Manto Tomaševičiaus baudos aikštės šeimininkų pranašumą sumažino iki minimumo (13:12), Mantas Krumpalsas Neringos „Kuršius“ vėl išvedė į priekį (13:14). Galiausiai iš toli prisitaikęs Andrius Gedminas taikliu tolimu metimu vėl atstatė status kvo (16:16). Vis tik, pirmąjį kėlinį taikliu tritaškiu užbaigęs Karolis Tarvydas sugrąžino „Radijui Tau“ pranašumą (21:18).

Pirmąjį kėlinį tritaškiu užbaigęs Karolis Tarvydas, taip pat sėkmingai pradėjo ir antrąjį (23:18). Dar vina taikli tolima Andriaus Gedmino tritaškė „bomba“ privertė Neringos „Kuršių“ trenerį Liną Kaziulionį prašyti minutės pertraukėlės. Svečiai leidę „Radijui Tau“ ketvirčio pradžioje pelnyti 8 „sausus“ taškus jau atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (28:18). Nors sužaidus šešias su puse minutės „Radijas Tau“ pirmavo rezultatu (34:23), vis tik, pastarosios ekipos treneris, norėdamas kiek pastyguoti komandos žaidimą, paprašė minutės pertraukėlės. Po jos žaidimas kiek išsilygino ir skirtumas laikėsi panašus (41:33). Vis tik, penki Andriaus Gedmino ir Viliaus Rudeliavičiaus taškai šiek tiek padidino šeimininkų persvarą (46:33). Šeimininkai ir toliau priekyje stengėsi laikytis padedami toliašaudės artilerijos. Tačiau “Radijo Tau” situaciją kiek sukomplikavo kėlinio pabaigoje vieno iš eikipos lyderių – Karolio Tarvydo trečioji asmeninė pražanga. Negana to, Mantas Tomaševičius sumetęs dvi baudas po ilgesnės pertraukos Neringos “Kuršių” deficitą sumažino iki vienženklio (49:40). Čia pat skirtumas ir vėl išaugo iki dviženklio kai du taškus pelnė Martynas Kudakas (51:40).

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo septyniais taškais be atsako ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki keturių taškų (51:47). Vis tik, taiklus Viliaus Rudeliavičiaus dvitaškis kiek padidino „Radijo Tau“ atotrūkį (53:47). Kėlinyje sužaidus keturias minutes šeimininkai buvo pelnę vos du taškus (53:51). Tačiau taiklus Martyno Kudako dvitaškis vėl padidino šeimininkų pranašumą iki keturių taškų (55:51). Andriaus Gedmino tritaškis leido vėl kiek lengviau atsidusti “Radijo Tau” komandai (58:51), po taiklaus Gedimino Dailidės dvitaškio su pražanga (61:52). Tačiau Neringos „Kuršiai“ nepuolė į paniką: Paulius Dragūnas pataikė iš toli, Kristijonas Kisieliovas pridėjo du taškus ir skirtumas vėl aptirpo (61:57), vėliau (63:59). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės, po taiklaus Kristijono Kisieliovo dvitaškio komandas skyrė tik vienas taškas (63:62), o viena taikli Edvino Alunderio bauda iš dviejų po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (63:63). „Radistai“ nesutriko ir likusį kėlinio laiką laimėję „sausu“ rezultatu 7:0 vėl atitolo (70:63).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo taikliais abiejų ekipų dvitaškiais (72:65), vėliau (74:67). Nepatenkintas tuo ką mato aikštėje, svečių ekipos strategas paprašė minutės pertraukėlės. Andriui Gedminui ir Mantui Tomaševičiui apsikeitus tolimais metimais rezultatas tapo (79:72). Dar vienas taiklus Andriaus Gedmino tritaškis, po kurio laiko sugrąžino „Radijui Tau“ dviženklę persvarą (82:72). Likus žaisti tris minutes rezultatas buvo (88:81). Sužaidus dar vieną minutę šeimininkų ekipos kapitonas Gediminas Dailidė patyrė skausmingą trauma ir buvo priverstas palikti aikštę padedamas komandos draugų. Negana to, iki kėlinio pabaigos likus vienai minutei komandas skyrė tik penki taškai (90:85). Neringos „Kuršiai“ ne tik nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, tačiaupraradę kamuolį vėl „pramiegojo“ Andrių Gedminą, kuris „įsūdė“ dar vieną tritaškį ir likus žaisti 50 sekundžių padidino „Radijo Tau“ persvarą iki 8 taškų (93:85). Per likusį laiką nė viena iš ekipų daugiau nieko nenuveikė puolime ir susitikimas baigėsi rezultatu (93:85).

"Radijo Tau" ekipoje išsiskyrė: Karolis Tarvydas 26 taškai (11 atk. kam), Andrius Gedminas 24 taškai (6 atk. kam), Martynas Kudakas 22 taškai (7 atk. kam)

Neringos "Kuršių" komandoje sėkmingiausiai sužaidė: Mantas Tomaševičius 31 taškas (21 atk. kam), Kristijonas Kisieliovas 19 taškų (8 atk. kam, 4 perimti kam), Edvinas Alunderis 15 taškų (7 atk. kam)

Gargždų "Gargždai" po atkaklios kovos palaužė "Radiją Tau" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 17:38 val.)"Radijas Tau" nutraukė pralaimėjimų seriją (2011 vasario 12 d., šeštadienis, 19:55 val.)"Radijas Tau" po atkaklios ir permainingos kovos turėjo pripažinti Kupiškio SC "Dailistos" pranašumą (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 17:44 val.)