Akmenės gimnazija vs Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (78:40)Ramūno Šiškausko taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Akmenės gimnazija“ lengva koja žengė į finalą

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 529

Ketvirtadienį, gruodžio 17 dieną įvyko Ramūno Šiškausko taurės 2015 rungtynės tarp šeimininkų rolėje buvusių „Akmenės gimnazijos“ krepšninkų ir svečių teisėmis žaidusių Jurbarko „Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos“. Nors rungtynių pradžioje jurbarkiečiai bandė įrodyti, jog „Akmenės gimnazijos“ žaidėjai veltui laikomi dvikovos favoritais, bėgant laikui šis spėjimas ėmė virsti realybe, kadangi prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkų teisėmis žaidę Akmenės krepšininkai surengė spurtą net 17:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Per šį kėlinuką, jam besibaigiant, vos du taškus sukrapštę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą. Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę „Akmenės gimnazijos“ žaidėjai ir toliau spurtavo, ko pasekoje jų pranašumas nepastebimai greitai šoktelėjo iki 21-ieno taško. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau akivaizdžiai stipresni buvo „Akmenės gimnazijos“ žaidėjai, kurie galutinai įtvirtino pergalę bei vietą finale. 78:40 (18:21, 17:2, 22:11, 21:6).

“Akmenės gimnazija“: Laurynas Jadenkus – 13 tšk., Edvinas Valčiukas – 12 tšk., Rytis Balčiūnas – 12 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Šliažas – 11 tšk.

Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija“: Mindaugas Užčiauskas – 9 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Stankūnas – 9 tšk., Adomas Akutaitis – 7 tšk.

Jurbarko „Antano Giedraičio ‒ Giedriaus gimnazija“ iškovojo bornzą (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Po įspūdingo trilerio, pareikalavusio pratęsimo, aukso medaliais pasidabino „Akmenės gimnazija“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)