BIPA vs BC STUDENTAI (66:59)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Po atkaklių rungtynių pergalę išplėšė "Bipos" žaidėjai

2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 22:04 val., peržiūros: 4028

Trečiadienį (04.13) J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko "Pavasario Taurės 2011" rungtynės, kuriose susitiko "Bipa" (šeimininkai) ir "BC Studentai" (svečiai). Pirmasis kėlinys buvo pakankamai kovingas ekipos nesunkiai prisitaikė viena prie kitos ir tai lėmė, jog po pirmųjų 10 minučių vos 1 tašku priekyje buvo šeimininkai. Antrasis kėlinys skyrėsi nuo pastarojo, šiame sėkmingiau žaidė "BC Studentai" ir pirmąją rungtunių dalį laimėjo 10 taškų skirtumu. Trečiajame ketvirtyje vėlgi ekipos rodė panašaus lygio krepšinį, tačiau 3 taškais savo deficitą sumažino "Bipa". Paskutiniajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis, savo žaidimo kokybę ženkliai pagerino šeimininkai ir kėlinio pabaigoje pavijo savo varžovus, bei sugebėjo persverti rezultatą ir laimėti šias varžybas rezultatu (66:59).

Pirmosios minutės prasidėjo šeimininkų naudai (4:2), kiek vėliau, šie savo pranašumą padidino iki 4 taškų. Tačiau po to "BC Studentai" sėkmingai pabaigė 3 atakas ir išsiveržė į priekį 3 taškais. pabaigoje kiek rezultatyviau sužaidė šeimininkai ir persvėrė rezultatą (15:14).

Antrasis ketvirtis pasikeitė iš esmės, pradžioje ekipos apsikeitė 2 rezultatyviomis atakomis, tačiau po to Andrius Leonavičius pradėjo tritaškių seriją, per kurią įmetė net 5 tritaškius iš eilės, o pastarojo komanda praleido tik 4 taškus ir išsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu. Pabaigoje ekipos sužaidė identiškai ir skirtumas nepakito (26:36).

Trečiajį kėlinį galingai pradėjo šeimininkų ekipa, kuri sugebėjo ištirpdyti varžovų pranašumą iki 3 taškų. Antrojoje kėlinio pusėje visiškai nesisekė aikštelės šeimininkams, kurie niekaip neatrado savojo žaidimo ritmo, tuo tarpu "BC Studentai" pradėjo spurtą po kurio susigąžino 7 taškų pranašumą (42:49).

Paskutiniajame kėlinuke viskas vėl pasikeitė kardinaliai, nuo kėlinio pradžios šeimininkai demonstravo, kaip jie moka žaisti, o tai jiems sekėsi pakankamai neblogai, kadangi sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą sau teigiama linkme, kiek vėliau svečiai dar bandė priartėti, bet pergalę išsaugojo "Bipa" (66:59).

"Bipos" komandą į pergalę vedė Mantas Matukaitis 25 tšk. 12 atk.kam. bei dvigubas dublis, Tomas Laucevičius 15 tšk. 5 rez.perd. Šarūnas Urbaitis 9 tšk. 7 atk.kam.

"BC Studentų" gretose naudingiausi buvo Andrius Leonavičius 21 tšk. 5 atk.kam. Mantvydas Leknickas 15 tšk. 5 per.kam. bei Karolis Čiužas 6 tšk. 15 atk.kam.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Sunkios varžybos, tiek psichlogiškai, tiek fiziškai buvo, nei technika, nei niekas nelėmė, tiesiog pykčio užteko, varžovai aukštaūgių neturėjo, bet dėl kamuolių kovojo pagirtinai".

Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Pirmus du kėlinius žaidėme galima sakyt idealiai, kaip su tokia sudėtimi, kokia turėjom, varžybos buvo sunkios, laimėjo tik paskutinėm minutėm, dekui vyram, kurie atvažiavo ir kovojo".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

kalibras2011 balandžio 14 d., 15:02 val.

Pabaigėm sezoną pralaimėjimu, bet manau mes buvo irgi verti pergalės, bet tesiog pritrūko jėgų ketvirto kėlinuke gale. Sveikinam varžovus ir linkim sėkmingų kovų atkrintamosiose rungtynėse. Ačiū komandai kuri susirinko, kuri kovojo ir parodė kad ir su maža sudėtim galima kovoti. Iki sekančių kovų.

Antrojoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidę nugalėjo "Bipa" krepšininkai (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 22:49 val.)Po triuškinančios pergalės į pusfinalį žengia "Kėdainiai" (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)31 kartą suklydusi "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo nugalėti "Bipa" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Kauno Švara" pasiekė nesunkią pergalę (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" be vargo įveikė BC "Studentus" (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Bipa" nelengvai įveikė BC "Ryklių" pasipriešinimą (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:23 val.)