BERO & TERMOIZOLA vs SAMDOMŲ PIJOKŲ RINKTINĖ (72:78)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 28 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

Po įtemptų ir labai kovingų varžybų rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę nugalėjo "Samdomų pijokų rinktinė"

2011 kovo 28 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 4655

Kovo 28 dieną, 19.15 val., "Pilėnų vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Bero & Termoizola" ir "Samdomų pijokų rinktinė". Pirmuosius du kėlinius atsilikinėję, bet po ilgosios pertraukos susiėmę ir pradėję žaisti komandinį žaidimą pakankamai nesunkiai atkovojo praloštus taškus, kovingai į priekį žengė bei pirmavo visą antrąją rungtynių pusę ir nugalėjo, tiesa, nedideliu tik šešių taškų skirtumu "Samdomų pijokų rinktinė" [72:78].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo svečiai, "Samdomų pijokų rinktinė" krepšininkai, tačiau jie neužbaigė pirmosios savo atakos taikliu metimu, o atkovoję kamuolį ir surengę tikslų puolimą pirmieji šio vakaro rungtynėse taškus pelnė šeimininkai, "Bero & Termoizola" krepšininkai. Tačiau netrukus dviemis baudų metimais svečiai išlygino rezultatą. Ir iškart po to rezultatyviausias šeimininkų ekipos žaidėjas A.Linkus taikliu tolimu metimu vėl išvedė savo komandą į priekį. Todėl svečiams teko vytis ir tik tai jiems pavykdavo, šeimininkai iškart juos nubausdavo taikliu tolimu metimu, kurių per kėlinį pataikė tris, tuo tarpu svečiai nė vieno. Taigi nedideliu šešių taškų skirtumu pirmąjį kėlinuką nugalėjo šeimininkai. Tik startavus antrajam ketvirčiui svečiai dar kartą buvo nubausti dviemis iš eilės taikliais tolimais šeimininkų metimais. Taigi svečiams teko visą laiką vytis varžovus. Skubėdami jie dažniau klydo ir prasižengdavo, todėl pasivyti varžovų jiems iki pat kėlinuko pabaigos taip ir nepavyko. Sužaidus lygiai puse rungtynių rezultatas buvo šeimininkų naudai [45:42].

Nors abi komandos turėjo vienodai laiko pailsėti, po ilgosios pertraukos šeimininkai atrodė labiau pavargę. Jie du kartus dažniau klydo nei priešininkai, be to, beveik dvigubai pralošė kovą dėl atšokusių kamuolių, todėl jiems niekaip nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Tuo tarpu svečiai žaidė komandinį žaidimą, užvaikė priešininkus ir persvėrė rezultatą savo naudai, tiesa, labai trumpam. Ir nors likus žaisti porai minučių iki kėlinuko pabaigos vėl pirmavo šeimininkai, tačiau kėlinuką užbaigė du taiklūs tolimi svečių metimai, kurie jiems leido galutinai persverti rezultatą savo naudai ir dabar jau prieš paskutinįjį kėlinį turėti keturių taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai atrodė gerokai išvargę, tačiau nepasidavė ir atiduodami paskutines jėgas kovojo iki pabaigos. Abi komandos ėjo taškas į tašką, o paskutinės pora minučių buvo net labai įtemptos, kadangi skirtumas tarp komandų buvo toks nedidelis, kad vienu metimu būtų galima išlyginti rezultatą. Ir visgi per tas pora minučių nuovargis padarė savo, šeimininkams pritrūko jėgų, todėl svečiai buvo greitesni ir apžaidė juos. Rungtynės baigėsi šešių taškų skirtumu svečių naudai [72:78].

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris sakė, jog varžybos buvo labai sunkios, pradžioje mums buvo sunku apsiginti, dėl to turėjome minusinį rezultatą, paskui pagerinome gynybą bei neleidome jiems laisviems atakuoti iš toli, todėl pagerėjęs žaidimas leido mums laimėti.

Pralaimėjusios komandos treneris nebuvo šnekus, sakė, jog nugalėjo jaunystė. Mūsų pradžia buvo nebloga, tačiau vėliau paleidome varžovus, štai ir pasekmės.

"Bero & Termoizola": Audrius Linkus 35 (10 atk. kamuolių), Vytautas Leknickas 13, Redas Mieldažys 9, Mantas Bartaševičius 6 (5 rezult. perdavimai).

"Samdomų pijokų rinktinė": Mantas Sadauskas 18 (10 atk. kamuolių), Gediminas Kasparavičius 18 (7 išpr. pražangos), Evaldas Zaranka 15.

Po ilgos ir varginančios kovos pergalę pasiekė "Samdomų Pijokų Rinktinė" (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė BC "Rykliai" (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Samdomų Pijokų Rinktinė" apmaudžiai paleido pergalę ir bilietą į ketvirtfinalį iš savo rankų (2011 balandžio 29 d., penktadienis, 23:41 val.)"Sporto manija" "Pavasario taurė 2011" turnyrą pradėjo pergale (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:29 val.)Daugiau nei du kartus negu priešininkai taškų sumetę bei 50 taškų persvarą įgiję laimėjo "Sporto manija" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:41 val.)