BERO & TERMOIZOLA vs SPORTO MANIJA (45:95)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

Daugiau nei du kartus negu priešininkai taškų sumetę bei 50 taškų persvarą įgiję laimėjo "Sporto manija"

2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 4680

Balandžio 13 dieną, 20.45 val., "Pilėnų vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Bero & Termoizola" ir "Sporto manija". Išsiveržę pirmojo kėlinuko antrąją minutę po taiklaus tritaškio metimo ir iki pat rungtynių pabaigos žaidę labai gražų komandinį žaidimą bei sumetę daugiau nei du kartus daugiau taškų negu varžovai pergalę šventė "Sporto manija" rezultatu [45:95].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Sporto manija" krepšininkai, tačiau nuo tikslios jų atakos šeimininkai, "Bero & Termoizola" krepšininkai, apsigynė, bet ir jie nesugebėjo taškais pabaigti savo pirmosios atakos. Taigi pirmuosius taškus svečiai pelnė bei išsiveržė į priekį tik antrąją žaidimo minutę. Iškart po to šeimininkai jiems atsakė dviemis taškais taip išlygindami rezultatą. Tačiau svečiai spurtavo 7:0 ir šiek tiek atsiplėšė. Pirmajame kėlinuke abi komandos žaidė apylygiai, bet svečiai iki kėlinuko pabaigos išsaugojo trijų taškų persvarą. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo sėkminga atkarpa, kurią jie ir vėl sužaidė 7:0, taip dar labiau padidindami savo atitrūkimą. O šeimininkams atsakius dviemis taškais, varžovai dar kartą spurtavo ir dar septyniais taškais pabėgo į priekį. Iki kėlinuko pabaigos svečiai dar trimis taškais laimėjo prieš šeimininkus, todėl prieš ilgąją pertrauką jie turėjo šešiolikos taškų persvarą, rezultatu [25:41].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Kėlinuko pradžioje abi komandos pasikeitė taikliais dvitaškiais metimais, o iškart po to svečiai ir vėl paėmė žaidimą į savo rankas bei laimėjo atkarpą 17:0 taip daugiau nei dvigubai atitrūkdami nuo varžovų. Iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko pelnyti dar kelis taškus, tačiau svečių krepšininkai buvo nesustabdomi, todėl savo turimą persvarą jie dar labiau padidino ir dabar pirmavo jau trisdešimt septynių taškų skirtumu. Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai, nors ir įmetė daugiau taškų, tačiau niekaip negalėjo suvaldyti žaidimo eigos aikštelėje. Jų gretose neatsirado nė vieno žaidėjo galinčio užvesti komandą ir organizuoti komandinį puolimą. O svečiai demonstruodami gražų žaidimą ne tik didino atitrūkimą, bet ir diktavo savo taisykles. Svečiai, sužaidę gražų komandinį žaidimą, šiandien buvo nesustabdomi, todėl varžovus palaužė įmesdami net du kartus daugiau taškų negu jie. Rungtynės baigėsi rezultatu [45:95].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog mes žinojome, kad esame stipresni, tačiau per daug nesistengėme, tiesiog žaidėme komandinį žaidimą ir judėjome pergalės link.

"Bero & Termoizola": Audrius Linkus 13, Redas Mieldažys 10, Vytautas Leknickas 10.

"Sporto manija": Tomas Grigas 20 (10 išpr. pražangų), Darius Bliudžius 13 (5 rezult. perdavimai), Remigijus Kulikauskas 13, Robertas Stankus 11, Kęstutis Masiulis 10, Ramūnas Šimanskas 10.

"Kauno Rami" iškovojo pelnytą pergalę ir žengia į "Pavasario taurės" pusfinalį (2011 gegužės 17 d., antradienis, 22:04 val.)Po įtemptų ir labai kovingų varžybų rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę nugalėjo "Samdomų pijokų rinktinė" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 21:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė BC "Rykliai" (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Sporto manija" grupės varžybas baigė nepralaimėjusi (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Sporto manija" "Pavasario taurė 2011" turnyrą pradėjo pergale (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Sporto manija" į ketvirtfinalį keliauja po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:44 val.)