Sparta vs Kelių priežiūra (57:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus

2022 gegužės 17 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 420

Gegužės 17 dieną, 20:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Kelių priežiūra" (svečiai). Nors rungtynes daug užtikrinčiau pradėjo "Sparta", tačiau dar iki ilgosios pertraukos iniciatyvą spėjo perimti „Kelių priežiūra“, o vėliau jų pranašumas tapo triuškinamu. Susitikimas baigėsi rezultatu 57:78 (16:9, 18:32, 8:23, 15:14).

Rungtynių starte geriau atrodė šeimininkai, kurie labai gerai gynėsi ir spėjo pasidžiaugti dviženkliu panašumu. Tačiau nuo šio momento „Kelių priežiūra“ žaidėjai tarsi atsibudo iš miego, ėmė sparčiai artėti, o net 32 taškai per ketvirti leido jiems ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Kelių priežiūrai" pirmaujant rezultatu 34:41.

Antroje rungtynių dalyje „Kelių priežiūra“ dar labiau nutolo, skirtumas perkopė 20 taškų ribą ir komandoms beliko sutvarkyti formalumus. "Sparta" neturėjo realių šansų kovoti dėl pergalės ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 57:78.

11 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“ (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:37 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)