Skroblų alėja ‒ 2 vs Promatik (74:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja ‒ 2“ rungtynių pabaigoje palaužė „Promatik“ pasipriešinimą

2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:38 val., peržiūros: 336

Gegužės 18 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 B pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja ‒ 2“ (1-1) ir „Promatik“ (1-0) ekipų.

Pirmajame kėlinyje po du tritaškius „Skroblų alėja ‒ 2“ ekipai švystelėjo L.Grėbliūnas ir A.Jakas, o tai leido šeimininkams pirmauti 21:17.

Antrajame kėlinuke po L. Senkaus dviejų metimų paeiliui „Promatik“ persvėrė rezultatą 25:27. Bet ir vėl „Skroblų alėja ‒ 2“ ekipai pagelbėjo keli tritaškiai, kurių pagalba įpusėjus susitikimui ir toliau šeimininkai buvo priekyje 42:37.

Trečiame kėlinyje svečių komandą į priekį patraukė rezultatyvus N. Aleknavičiaus, o tai leido jo atstovaujamai komandai priartėti. Po trijų kėlinių 51:49.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem „Promatik“ tritaškiais, po kurių svečiai tolo keturių taškų pranašumu. Visgi, šeimininkai labai greitai perėmė iniciatyvą ir uždarė šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 74:69 (21:17, 21:20, 9:12, 23:20).

6 perimt. kam.

„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ lengvai nugalėjo „Gemavilą“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ sustojo puolime antroje rungtynių pusėje ir pralaimėjo „Jaučakiams“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Skroblų alėja ‒ 2” sezoną užbaigė triumfu didžiajame finale (2022 birželio 10 d., penktadienis, 22:29 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)„Gemavila“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)