ICE vs Rimo & Patikima linija (82:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 17:33 val., peržiūros: 295

Sekmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 varžybos tarp šeimininkų – „ICE“ bei svečių - „Rimo & Patikima linija“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu – 0:9. Šeimininkai pirmuosius taškus pataikė tik septintąją minutę 3:9. Vėliau komandos žaidė apylygiai ir sužaidus 10 minučių rezultatas pirmojo ketvirčio buvo – 24:23. Antrajame ketvirtyje komandos žaidė labai apylygiai. Tiek vieni, tiek kiti stengdavosi greitai prasiveržti po krepšiu, nepavykus to padaryti mesdavo tolimą metimą. Tačiau nei vienai komandai nepavyko atitolti nuo varžovų daugiau nei 9 taškais. Po dviejų ketvirčių priekyje šeimininkai rezultatu 46:37.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Rimo & Patikima linija“, kurie tris atakas užbaigė taikliais tolimais metimais ir ne tik priartėjo prie varžovų, bet ir susigrąžino rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Vėliau komandų pajėgumas vėl išsilygino ir jos žaidė taškas į tašką per likusį ketvirčio laiką. Po trijų ketvirčių pirmavo „ICE“ 63:58. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie priartėjo prie priešininkų ir išlygino rezultatą – 66:66. Šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutę ir po pertraukėlės jie pradėjo spurtu – 6:0. Šeimininkai tiesiog fantastiškai pradėjo žaisti ir jo pabaigoje ėmė spausti varžovus. „Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo išvengti klaidų ir per kelias atakas iš vis paleido žaidimą. Paskutinėmis atakomis jiems tiesiog tragiškai nesisekė, kol galiausiai „ICE “ nutolo per saugų atstumą ir tai jau buvo viskas aišku. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:73.

Marius Rudžionis

„BOOM“ įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ ir pateko į pusfinalį (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 22:24 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Pavasario lygoje: „Rimo & Patikima linija“ įveikė KA „Snaiperis“ (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 16:54 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Niekam nereikalingi“ iškovojo lengvą pergalę (2022 gegužės 08 d., sekmadienis, 21:14 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)