Sparta vs ICE (95:99)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 31 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“

2022 gegužės 31 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 353

Antradieni, gegužės 31 diena, Kauno "Milikonių" mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario lygos aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų- "Sparta" bei svečių- "ICE".

Pirma rungtynių pusė prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasakoje rezultatas po pirmųjų 20 minučių išliko apylygis-38:43.

Antrojoje rungtynių pusėje nei viena komanda nenorėjo pasiduoti, todėl vyko kova taškas į tašką. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje "ICE" turėjo progą išplėsti pergalę baudų metimais, tačiau abu buvo netaiklus.

Pratęsime geriau sekėsi šeimininkams. Realizuoti 5 metimai iš žaidimo leido "ICE" turėti pranašumą bei švęsti pergalę rezultatu: 95:99 (16:22, 22:21, 28:21, 18:20, 11:15).

14 taškų

„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:33 val.)Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:10 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“ (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:37 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)