Pelias vs ICE (88:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą

2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 23:33 val., peržiūros: 1082

Balandžio 14 dieną, 18:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės 2016 komandos „Pelias“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Abiems komandoms šis mačas buvo itin svarbus, nes tik nugalėtojas keliauja į finalą ir antro šanso nei viena komanda jau nebeturės. Vis tik didelės intrigos nebuvo, jau pirmame kėlinuke į priekį pabėgo ir dviženklį pranašumą pasiekė „Pelias“ žaidėjai, kurie pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. „ICE“ ekipai kelis kartus buvo pavykę priartėti, bet tiesiog nuostabiai žaidusio K. Vinkšnaičio vedami „Pelias“ krepšininkai laimėjo užtikrintai ir dabar jau gali ruoštis finalui. Susitikimas baigėsi reuzultatu 88:71.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Pelias“ startavo labai galingai ir greitai paliko varžovus sau už nugarų. „ICE“ ekipai beliko paprašyti pertraukėlės, nes paruoštas rungtynių planas akivaizdžiai neveikė, o varžovų gretose užteko vieno lyderio, kurio pastangomis skirtumas greitai šoktelėjo iki 10 taškų ribos. K.Vinkšnaitis tiesiog į neviltį varė „ICE“ ekipą tolimais metimais, o ir greitų atakų metu būtent jis bėgdavo pats pirmas. Atrodė, kad vienas žaidėjas tikrai negali laimėti rungtynių, bet ir kiti krepšininkai taip pat sėkmingai įnešė savo indėlį ir didelių bangavimų „Pelias“ išvengė. „ICE“ komanda visais būdais stengėsi nenusileisti varžovams ir tritaškių metimų dėka kiek priartėjo, o vėliau demonstruojamas agresyvesnis puolimas leido sėkmingai provokuoti pražangas ir rinkti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos. Prasidedant ilgajai pertraukai „ICE“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškelių 47:40.

Antroje rungtynių dalyje „Pelias“ vis dar išlaikė saugią distanciją, o pačiais svarbiausiais momentais apie save vis primindavo K.Vinkšnaitis, kuris sulaukė tikrai didelio komandos palaikymo, tad tai suteikė dar didesnės motyvacijos stengtis. „ICE“ komanda negalėjo atsakyti kažkuom panašiu, bet jie rado ir savų kozirių. Puikiai po krepšiais kovojęs J.Tumpa suteikė ne vieną papildomą šansą savo komandai ir vis dar leido neprarasti vilties. Tačiau „Pelias“ ekipa buvo taip stipriai užsivedusi emociškai, kad net ir sudėtingi metimai pasiekdavo tikslą, o skirtumas nepastebimai augo. Vienu metu komandas skyrė daugiau nei 20 taškų riba ir tapo aišku, kad „ICE“ komandai net neužtektų laiko atsitiesti. Bet „ICE“ kovojo iki galo, taip tarsi patys sau įrodė, kad padarė viską ką galėjo, bet fantastiškai sužaudusio K.Vinkšnaitis jiems taip ir nepavyko sustabdyti. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:71.

Klaidas Vinkšnaitis („Pelias“):

„savo pasirodymo labai nesureikšminu, šiandien tiesiog buvo mano diena, bet svarbiausia, kad laimi komanda“.

Pelias: Klaidas Vinkšnaitis – 49 tšk. (5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 9 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Dzikas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

ICE: Jonas Tumpa – 22 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Kęstutis Petrauskas – 10 tšk., Marius Vaišvila – 8 tšk.

Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)„Pelias“ įveikė „Kolegas“, taip iškovodami kelialapį į „Sportturo“ Didžiają taurę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)„Pelias“ be vargo sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Pelias“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Remzą“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:44 val.)„Pelias“ pavasario taurės turnyrą pradejo pergale prieš „Lietuvos kelių statybą“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)„ICE“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)