BC „Ambi“ vs Randeris (57:35)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“

2016 kovo 15 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 869

Pirmadienį, kovo 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 B pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Ambi“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tvirtai iniciatyvą į savo rankas paėmę BC „Ambi“ krepšininkai laikė ją visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 57:35 (18:8, 12:5, 13:10, 14:12).

Rungtynių pradžioje labai trumpą laiką į priekį išsiveržę buvo svečiai, tačiau čia pat spurtą 11:0 surengę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo devynių taškų atotrūkį. Kiek vėliau kelis taškus surinkę „Randerio“ žaidėjai kiek sušvelnino deficitą, tačiau iki kėlinuko pabaigos geriau pasirodę BC „Ambi“ žaidėjai įgijo dviženklę persvarą. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir savo dominavimą toliau tęsė šeimininkai. Kurį laiką abi ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau visa galva geriau atrodę BC „Ambi“ ekipos krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios sugebėjo padidinti atotrūkį iki septyniolikos taškų. 30:13.

​Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Nežymiai geriau pasirodę „Randerio“ žaidėjai sugebėjo kiek sušvelninti deficitą, tačiau per likusias kelias minutes iki trečiojo ketvirčio pabaigos ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Kaip jau buvo įprasta, paskutinės rungtynių dalies pradžioje ekipos ir vėl žaidė apylygiai, tačiau skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vienos sėkmingesnės atkarpos metu svečiams buvo pavykę nežymiai sušvelninti atsilikimą, tačiau rungtynes žymiai geriau užbaigę BC „Ambi“ krepšininkai dar labiau atitrūko ir iškovojo pergalę 22-iejų taškų persvara. 57:35.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 25 tšk., Vytautas Jakelis – 11 tšk., Julius Povilaitis – 10 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.)

„Randeris“: Deividas Leonavičius – 10 tšk., Rokas Petkevičius – 9 tšk., Vilius Narbutas – 5 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

esmis2016 kovo 16 d., 22:42 val.
Paziuresime kur klaida isivele.
mintiann2016 kovo 15 d., 11:29 val.
Komandoje ,,Randeris " žaidėjas žaidžaintis 10 numeriu pataikė 3 baudos metimus iš 4 , o statistikoje rašo 2 pataisykite ir atidziau pažiurėkite nes panašu , kad tas taškas išvis nepridėtas ,,Randerio komandai. Ačiū
„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)