Pistonai (Inmintis) vs Best 4 You (41:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“

2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 23:26 val., peržiūros: 916

Pirmadienį, kovo 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Pistonų (Inmintis)“ ir svečių „Best 4 You“ ekipų. Pirmuosius savo taškus tik pirmo kėlinuko pabaigoje pelnę šeimininkai leido varžovams iškart atitrūkti, kurie išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 41:67 (2:18, 13:26, 14:19, 12:4).

Susitikimo pradžioje niekaip kelių į varžovų krepšį neradę aikštės šeimininkai atakavo priešininkus netaikliais metimais, kai, tuo tarpu, „Best 4 You“ ekipos krepšininkai surinki net aštuoniolikos taškų ir iškart atitrūko. Pirmojo kėlinuko pabaigoje pirmuosius taškus sukrapštę „Pistonai (Inmintis)“ sušvelnino deficitą iki šešiolikos taškų. 2:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi gana panašiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau bėgant laikui dar vieną sėkmingą atkarpą 2:14 sužaidę svečių krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki 26-ių taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir toliau varžovų gynybą terorizavę „Best 4 You“ žaidėjai įgijo 29-ių taškų atotrūkį. 15:44.

Po pertraukos aikštės šeimininkai ėmė demonstruoti kiek rezultatyvesnį krepšinį, tačiau svečiai taip pat neliko stovėti vietoje. Kėlinuko pradžioje „Pistonai (Inmintis)“ sumažino deficitą iki 26-ių taškų, tačiau ilgai nelaukę „Best 4 You“ krepšininkai susigrąžino dar solidesnį pranašumą. Kiek vėliau abi komandos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau ir vėl geriau pasirodę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki 34-ių tašų. 29:63.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, todėl svečių žaidėjų veiksmuose buvo galima aiškiai įžvelgti atsipalaidavimą, kuris ir lėmė tai, jog per ketvirtą kėlinuką žymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sužaidė kelias sėkmingas atkarpas ir varžovams į savo krepšį leido įmesti vos keturis taškus. Nepaisant to, „Best 4 You“ vistiek turėjo solidų atotrūkį, ko pasekoje ir šventė pergalę rezultatu 41:67.

„Pistonai (Inmintis)“: Gytis Narušis – 11 tšk., Edvinas Liutkevičius – 7 tšk., Paulius Ubartas – 6 tšk. (10 atk. kam.)

„Best 4 You“: Karolis Klimas – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Kudokas – 21 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Krylovas – 8 tšk.

„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Best 4 You“ nesunkiai žengė į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 20:00 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)