Laipsniai vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (85:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 917

Pirmadienį, kovo 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Laipsnių“ bei svečių „Baltijos „Mirtinų pingvinų“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Laipsniai“ diktavo savas sąlygas nuo pat pirmų minučių, tačiau antrajame kėlinyje sėkmingą atkarpą sužaidė svečiai ir perimė rungtynių kontrolę į savo rankas. Visgi, tuomet šeimininkai atsigavo ir persvėrė rezultatą, o vėliau praktiškai ir pirmavo likusių rungtynių metu. Susikrovę šiokį tokį pranašumą, jie pernelyg arti neprisileido savo varžovų ir turėtą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, o galiausiai ir iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, kurie po kelių sėkmingų atakų jau buvo įgiję penkių taškų atotrūkį. Vėliau aukštesnę pavarą įjungė ir „Baltijos „Mirtini pingvinai“, kurie laimėjo atkarpą 8:3 bei išlygino rungtynių rezultatą. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geriau atrodė „Laipsnių“ ekipa, kurie susigrąžino pranašumą į savas rankas ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo keturių taškų atotrūkį – 18:14. Antrąjį kėlinį keturiais taškais paeiliui pradėjo tie patys „Laipsniai“ ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą, tačiau tuomet jie krito į duobę. Tuo netruko pasinaudoti svečių ekipa ir jie spurtavo net 14:0 bei taip persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Po šalto dušo atsigavusi „Laipsnių“ ekipa pelnė septynis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino minimalų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, tačiau M. Liepos vedini šeimininkai šiek tiek padidino pranašumą, o po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 38:34.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet 9:0 spurtą surengė „Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir persvėrė rezultatą. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė ir „Laipsniai“ bei tokiu būdu susigrąžino pranašumas į savas rankas. Likusią kėlinuko dalį komandos žaidė gan apylygiai, tačiau mažais žingsneliais šeimininkai vis didino pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė jau aštuonių taškų ribą – 59:51. Ketvirtąjį kėlinį komandos žaidė gan apylygiai ir nei viena ekipa nesurengė itin sėkmingų atkarpų. Viso kėlinio metu „Laipsnių“ ekipa laikė saugų pranašumą ir į kiekvieną sėkmingą varžovų ataką, praktiškai atsakydavo tuo pačiu, tad skirtumas per daug ir nekito. Taigi, ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas ir „Laipsnių“ ekipa pasiekė pirmąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 85:75.

S.Banaitis („Laipsniai“):
„Norėjome laimėti kuo didesniu skirtumu, nes prieš tai pralaimėjome. Bet yra kaip yra. Varžovai stengėsi, mes irgi stengėmės, bet geros varžybos buvo, tik tiek galiu pasakyti“.

G.Liutkevičius (Baltijos „Mirtini pingvinai“):
„Skaitau, kad šiandien žaidėm gan neblogai. Įmetėm daugiau, nei įprastai įmetam, tik, kad gynyba buvo silpna, ypač kas liečia tritaškius. Varžovai šiandien labai gerai metė tritaškius, kokių 50-ties procentų taiklumu, jei nesuklysiu“.

Laipsniai: Marius Liepa – 27 tšk., Vytautas Kereišius – 23 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Balsys – 10 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Paulius Aleksynas – 19 tšk., Arnoldas Žukauskas – 16 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mikalauskas – 15 tšk.

„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)