Randeris vs BC „Straight“ ‒ 2 (65:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 890

Sekmadienį, balandžio 3 dieną, A.Sabonio krepšinio sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Randeris“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis žaidę BC „Straight“ – 2. Šios rungtynės turnyrine prasme jau nieko nelėme, kadangi BC „Straight“ – 2 (3-0) ekipa jau buvo užsitikrinusi pirmąją vietą grupėje, tuo tarpu „Randeris“ (0-3) jau nebeturėjo net teorinių šansų patekti į atkrintamąsias varžybas.

Pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką, o pirmaujanti komanda keitėsi beveik po kiekvienos rezultatyvios atakos. Įpusėjus ketvirčiui taiklus D. Leonavičiaus metimas persverė rezultatą „Randerio“ ekipos naudai 10:9. Minimalią persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kai taiklus L. Steponavičiaus dvitaškis likus kelioms sekundėms, persverė rezultatą „Randerio“ naudai 18:17.

Antro kėlinuko pradžioje po mažo spurto 5:0, „Randeris“ nutolo 23:17. Tačiau po minutės pertraukėlės, BC „Straight“ – 2 krepšininkai labai greitai rungtynių rezultatą išlygino 23:23. Likusios septynios minutės ketvirtyje buvo labai nerezultatyvios, abi ekipos metė vieną metimą pro šalį po kito, visgi kėlinukas pasibaigė dviejų taškų šeimininkų pranašumu 31:29.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo visiškai kitaip nusitekę ir iškart surengė spurtą 0:10, po kurio pirmavo 31:39. Nors A.Šalaševičius tolimu metimu iškart nukirpo varžovų pranašumą iki penkių 34:39, tačiau svečiai vėl surengė dar vieną spurtą ir po taiklaus T. Laucevičiaus tritaškio jau pirmavo 36:48. Kėlinuko pabaigoje taip pat dominavo BC „Straight“ – 2 krepšininkai, kurie pasibaigus trečiajam ketvirčiui buvo priekyje 46:63.

Vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė ketvirtajame kėlinyje. Puikus BC „Straight“ – 2 puolimas, kurį šios ekipos krepšininkai demonstravo trečiajame ketvirtyje, visiškai sustojo. Svečiai per beveik septynias kėlinuko minutes nesugebėjo įmesti nei vieno taško, kuo puikiai naudojosi „Randeris“. Daugiausia L. Steponavičiaus ir D. Leonavičiaus taiklių metimų dėka šeimininkai priartėjo 58:63. Visgi, arčiau „Randeriui“ priartėti nepavyko ir laiku atsigavęs svečių puolimas leido jiems iškovoti ketvirtąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:74 BC „Straight“ – 2 ekipos naudai.

„Iškovojus keturias pegales grupėje ir užėmus pirmąją vietą, greičiausiai komandai keliami aukščiausi tikslai Didžiojoje Pavasario „Sportturas“ taurėje“?

BC „Straight“ – 2 ekipos žaidėjas E.Rinkevičius: „na, gal neperšokam griovio, kaip sakoma, kol dar duobelės neperlipom. „Laipsniai“ – tai tikrai stipri komanda, ten išvis, toks žaidėjas kaip Patašius šioje lygoje yra kažkoks „kosmosas“, tai mes turime padaryti dar didžiulį darbą ketvirtfinalyje“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Randeris: Rokas Petkevičius – 20 tšk., Deividas Leonavičius – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laimonas Steponavičius – 16 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam.)

BC „Straight“ ‒ 2: Vilius Ramonas – 25 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Laucevičius – 13 tšk., Andrius Bukauskas – 13 tšk.

„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)