Vilkai vs ICE (37:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Ice lengvai įveikė Vilkus

2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1176

Kovo 24 dieną pavasario „Sportturas“ taurėje 2016 susitiko A pogrupio komandos. Šeimininkų statusą turėję „Vilkai“ ir svečiai „Ice“. Iki šios dienos susitikimo šeimininkai buvo iškovoję 2 pergales iš tiek pat galimų, o svečiai turėjo vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, todėl jiems ši pergalė buvo labai reikalinga norit pakovoti dėl geresnės vietos turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai, abi komandos atakavo pro šalį. Pirmieji taškus pelnė šeimininkai, kurių gretose pasižymėjo K.Rainys nuo baudų linijos pelnęs taškus. Vis dėlto abi ekipos niekaip nerado savojo žaidimo. Kelis metimus iš toli pataikę svečiai įsiveržė į priekį (4:9). Bet kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidę „Vilkai“ po 10 minučių žaidimo atsilikinėjo tik 2 taškais (8:10).

Antrajame kėlinyje „Ice“ pradėjo atakuoti taikliau ir didino persvarą prieš varžovus, kurie pirmuosius taškus antrajame kėlinyje pelnė tik 4 minutę (10:17). Šiame ketvirtyje šeimininkai nerado kelių prieš „Ice“ gynybą, nes jiems pavyko sukrapštyti vos 5 taškus. Po 2 kėlinių „Ice“ pirmavo jau užtikrintai (13:37).

Po ilgosios pertraukos „Vilkai“ surengė spurtą (4:1), tačiau jau kitą ataką V.Gadliauskas smeigė tritaškį ir rezultatas vėl sugrįžo koks buvęs (17:41). „Vilkai“ pralaimėjo ir šį kėlinį, o komandas skyrė jau daugiau nei 30 taškų (27:60).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų ekipoje išsiskyrė tik M.Alekna pataikęs du tolimus metimus, tačiau kiti komandos draugai neprisidėjo ir nuaidėjus rungtynių sirenai „Ice“ šventė pergalę rezultatu (37:82).

Po rungtynių „Ice“ treneris T.Jonkus:

Planas buvo laimėti ir vakar, tačiau nepavyko. Tai šiandien buvo tikslas laimėti kuo didesniu skirtumu, nes grupėje yra galimybė, jog turėsime vienodai pergaliu su kitomis komandomis, tai taškų santyki bus svarbus. Planas šios dienos rungtynėse manau yra įvykdytas, nes tikrai solidžiai laimėjome. Bandysime išlaikyti poziciją turnyrinėje lentelėje paskutinėse rungtynės. O žvelgiant į komandą tai puolimas, kuomet gera dieną žaidėjams tikrai nestringą, o gynyboje galėtume dar labiau pasistengti.

Vilkai: Mindaugas Alekna – 18 tšk. (11 atk. kam.), Kristupas Rainys – 8 tšk. (9 išpr. praž.), Rokas Maročka – 4 tšk.

ICE: Vaidotas Gadliauskas – 30 tšk., Jonas Tumpa – 14 tšk., Tadas Aleksandravičius – 13 tšk.

Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)„ICE“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Pusfinalyje su dramos elementais „Kauno Švara ‒ 2“ išplėšė kelialapį į finalą (2016 balandžio 12 d., antradienis, 23:18 val.)Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)