Pelias vs Kolegos (80:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Pelias“ įveikė „Kolegas“, taip iškovodami kelialapį į „Sportturo“ Didžiają taurę

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:47 val., peržiūros: 917

Ketvirtadienį, kovo 31 dieną, „Santaros“ gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp G pogrupio lyderių – vietos „Pelias“ bei svečių „Kolegos“ krepšininkų. Tai buvo rungtynės, kuriose sprendėsi pirmos vietos, o tuo pačiu ir kelialapio ir Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę, likimas.

Pirmo kėlinuko pradžioje „Pelias“ ekipa, vedina A.Rožės, pelniusio devynis taškus per penkias minutes, pirmavo 12:9. Tuo tarpu, „Kolegos“ taip pat savo gretose surado lyderį – R.Imbrasas vertė taškus iš po krepšio ir iki kėlinuko pabaigos likus trims minutėms svečiai persverė rungtynių rezultatą 17:19. Visgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 24:21.

Antrajame kėlinuke „Kolegų“ puolimas pradėjo buksuoti, kuo puikiai pasinaudojo „Pelias“ krepšininkai, surengę spurtą 11:1, ir įgiję dviženklią persvarą 35:22. Antroji kėlinuko pusėje jau „Pelias“ puolimas susidūrė su iššūkiais, per penkias minutes buvo pelnyti vos du taškai. Visgi, labiau priartėti svečiams nepavyko. Sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo 37:28.

Trečiajame kėlinuke vyko permaininga kova. Nors ir „Kolegos“ po A. Gendvilo metimų buvo priartėję iki 46:39, tačiau daugiausia komandos lyderio šiose rungtynėse K. Vinkšnaičio pastangų dėka, neleido „Pelias“ krepšininkai labiau priartėti svečiams ir pasibaigus trims ketvirčiams pirmavo 55:47.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Pelias“ spurtavo ir po keturių iš eilės A.Rožės taškų jau pirmavo 72:54. Kėlinuko antroje pusėje nei viena, nei kita ekipa pernelyg nepersistengė ir rungtynes pabaigė rezultatu 80:63. Laimėdami šias rungtynes „Pelias“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir toliau rungsis Didžiojoje „Sportturas“ taurėje, tuo tarpu „Kolegas“ toliau išvysime Mažojoje „Sportturas“ taurėje.

Po rungtynių „Pelias“ ekipos žaidėjas K.Vytas, paklaustas, kas nulėmė jo komandos pergalę, sakė: „užsivedimas. Atėjome nusiteikę, žinojom, kad šiandien jeigu pralošiame, atsisakom išvis žaisti, užtat ėjom ir kovojom. Taip pat mūsų trenerio debiutas įvyko“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Pelias: Klaidas Vinkšnaitis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Rožė – 20 tšk., Martynas Dzikas – 18 tšk.

Kolegos: Rokas Imbrasas – 28 tšk. (9 išpr. praž.), Adomas Gendvilas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Karpavičius – 12 tšk.

„Pelias“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Remzą“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:44 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos kelių statyba“ (65:46) (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Pelias“ be vargo sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Žaidimo vadžias paleidusi „Kauno Švara ‒ 2“ lemtingu momentu susigrąžino jas į savo rankas (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Pelias“ pavasario taurės turnyrą pradejo pergale prieš „Lietuvos kelių statybą“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:30 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)