Kauno liberalai vs BC „Ambi“ (57:28)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“

2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 1072

Kovo 24 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno liberalai“ priemė svečius BC „Ambi“. „Kauno liberalams“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje, o „Ambi“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandos buvo pelniusios po keturis taškus (4:4). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 2:0 laimėjo „Kauno liberalai“. Šeštą minutę „Kauno liberalai“ padidino persvarą iki šešių taškų (10:4). Aštuntą minutę „Ambi“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki dviejų taškų, o „Kauno liberalai“ paprašė minutės pertraukėlės (10:8). Po jos šeimininkų puolimas atsigavo ir jie pelnė septynis taškus be atsako (17:8). Baigiantis kėliniui „Kauno liberalai“ padidino persvarą iki vienuolikos taškų (19:8).

Antras kėlinys prasidėjo dar vienu taikliu šeimininkų dvitaškiu. Į tai „Ambi“ ketvirtą minutę atsakė taikliu tolimu metimu (21:11). Po jo svečių puolimas visisškai užstrigo. Įpusėjus kėliniui „Ambi“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 12 taškų (23:11). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė nerezultatyviai, o „Kauno liberalai“ pamažu rinko taškus ir didino persvarą. Įpusėjus rungtynėms „Kauno liberalai“ turėjo 19 taškų persvarą (30:11).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Ambi“. Svečiai antrą minutę jau buvo pelnę penkis taškus, o tą laiką gynėsi be klaidų (30:16). „Kauno liberalų“ taiklus tritaškis nutraukė „Ambi“ spurtą (33:16). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 15 taškų (33:18), o „Kauno liberalai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (39:18). Iki kėlinio buvo likę dvi minutės. Jas komandos sužaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius „Kauno liberalai“ pirmavo rezultatu 41:21.

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Kauno liberalai“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (44:21). Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (46:23), o „Ambi“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos pamažu persvarą didino šeimininkai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 28 taškai (52:24). paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Kauno liberalai“ išlaikė solidų pranašumą (57:28).

“Kauno liberalai“ iškovojo pirmą pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje 2016, o „Ambi“ pralaimėjo antrą kartą.

„Kauno liberalų“ treneris R.Miladauskas: „Žaidėme po metų pertraukos, šį sezoną praleidome. Pirmos rungtynės, manau buvo neblogos. Gerai apsigynėme šiandien, mažai įmetė varžovai. Varžovai dažnai klydo, bet klaidos atsiranda iš geros gynybos, gerai gynėmės. Šiandien gerai sužaidėme, nes ir po tokios ilgos pertraukos nėra ko tikėtis daug iš žaidimo. Pirmą pergalę jau turime.“

„Ambi“ treneris V.Čypas pakalustas, kodėl komanda silpnai puolė, atsakė: „Nežinau. Jei trumpai pasakyti, tai jie įmetė viską, o mes neįmetėme nieko. Neįsivaizduoju, nežinau, baisi diena. Norim kuo greičiau tai pamiršti.“

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 25 tšk., Simonas Kairys – 8 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 7 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Jakelis – 7 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Tamaliūnas – 5 tšk., Saulius Grėbliauskas – 4 tšk.

BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)