Shepečių valdovai vs ITAB Novena (46:50)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“

2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1084

Pirmadienį, kovo 28-ąją, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL pavasario „Sportturas“ taurės 2016 F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Shepečių valdovai“ ir svečiai „ITAB Novena“. Rungtynių pirmuosius taškus pelnė šeimininkų komandos puolėjas M.Možeika pataikydamas dvitaškį, netrukus dvitaškį pridėjo ir D.Stirbys. Svečiai taip pat atsakė keturiais taškais be atsako ir išlygino rezultatą. Įpusėjus kėlinukui svečiai turėjo minimalią persvarą – 8:9. Ja džiaugėsi neilgai D.Stirbys vėl išvedė „Shepečių valdovus“ į priekį. Visą likusį laiką vyko permainingas žaidimas. Abi komandos dažnai klydo ir vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkų komanda – 15:13.

Antrąjį ketvirtį, vedami naujo lyderio E. Nedzvecko, pradėjo užtikrintai. Gynėjas pataikė du tritaškius iš eilės ir svečiai jau galėjo džiaugtis keturių taškų persvara. Po trijų minučių taškų bado prabilo ir šeimininkai, kurie įpusėjus kėlinukui vėl išlygino rezultatą. Tačiau tai buvo dar ne viskas, laimaiję atkarpą 8-0, jau šeimininkai pirmavo keturiais taškais (23:19). „ITAB Novena“ žaidėjai paskutinę kėlinio minutę sugebėjo sumažinti atsilikimą, prieš ilgąją pertrauką, iki minimumo – 23:22.

Po didžiosios pertraukos vėl įsivyravo lygus žaidimas. Svečiams išlyginus rezultatą aikštelėje stojo taškų badas, net pusketvirtos minutės nei vienai komandai nepasisekė pelnyti taškų. Pirmieji šį prakeiksmą išskaidė šeimininkų komandos žaidėjai, tačiau čia pat dvitaškių atsakė ir jų varžovai. Įpusėjus kėlinukui tarp komandų vyravo lygybė – 28:28. Netrukus komandos apsikeitė atkarpomis 4-0. Tašką kėlinyje padėjo „Shepečių“ gynėjai, parėmę kamuolį ir surezgę greitą ataką praktiškai su sirena – 34:32.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų taškų badu, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 0-9 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą 34:41. „Shepečių valdovų“ komanda tik įpusėjus ketvirčiui pelnė pirmuosius taškus, bet jau turėjo 7 taškų deficitą (37:43). Tačiau ginklų sudėti neketinę šeimininkai parodė charaktėrį ir net sugebėjo išsiveržti į priekį 46:45 likus žaisti apie minutę. Rungtynių didvyriu tapo Giedrius Rutkauskas pataikęs dvitaškį ir išvedęs savo komandą į priekį (46:47), kitoje atakoje apsigynė nuo varžovo išpuolio ir išprovokavęs pražangą realizavo baudų metimus ir priartino savo komandą prie pergalės (46:49). Šeimininkai dar turėjo laiko atakai, tačiau tolimas metimas buvo netaiklus, o prie baudų metimo linijos stojęs E.Pakalka įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 46:50.

Po rungtynių pakalbintas „ITAB Novena“ puolėjas Povilas Čiurlevičius įvardino pagrindines pergalės priežastis:

„Po pirmų rungtynių, po šaldo dušo susitvarkėm su gynyba, puolime sumažinome klaidų skaičių. Šiandien ne pats rimčiausias varžovas buvo. Šiandien turėjom pastriprinimo iš žaidėjų, kurių nebuvo praeitame mače ir patirtis gale padėjo laimėti rungtynes.“

Shepečių valdovai: Benas Anskaitis – 16 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Možeika – 14 tšk., Povilas Venclovas – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

ITAB Novena: Giedrius Rutkauskas – 15 tšk., Vitalijus Bauža – 14 tšk., Edvinas Nedzveckas – 6 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:25 val.)„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)