Nematyti vs RVG (63:40)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 952

Trečiadienį, kovo 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Nematytų“ ir svečių „RVG“ ekipų. Susitikimo pradžioje miegoję aikštės šeimininkai leido priešininkams atitolti ir dominuoti du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos aklinai „RVG“ gynybą užkardę „Nematyti“ perėmė iniciatyvą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 63:40 (6:19, 11:12, 14:2, 32:7).

Pačioje rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau nieko ilgai nelaukę svečių krepšininkai surengė spurtą 0:14, kurio dėka įgijo dvylikos taškų pranašumą. Į tokią varžovų atkarpą „Nematyti“ sugebėjo atsakyti vos dviem taškais, po kurių, kėlinuko pabaigoje, sekė dar vienas tolimas D. Želvio tritaškis, padidinęs skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. 6:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau savo dominavimą tęsė svečių krepšininkai, kurie surinko dar kelis taškus iš eilės, taip padidindami savo atotrūkį iki devyniolikos taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių aikštės šeimininkai parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus ir iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino deficitą iki keturiolikos taškų. 17:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas apsivertė aukštyn kojomis ir aikštės šeimininkai jau nuo pat pirmųjų trečiojo ketvirčio sekundžių paralyžiavo priešininkų puolimą, ko pasekoje patys surengė spurtą net 12:0 ir sumažino deficitą iki dviejų taškų. Savo pirmuosius taškus tik kėlinuko pabaigoje pelnę svečiai kiek padidino atotrūkį, tačiau ketvirtį taškais užbaigę „Nematyti“ sumažino deficitą iki dviejų taškų. 31:33.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „Nematyti“ tęsė savo žygį ir surinkę dar devynis taškus be atsako perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau svečiams pavyko sukrapštyti pora taškelių, tačiau ir toliau priešininkų gynybą darkę aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį. „RVG“ taškus rinko tik pavieniais metimais, kai, tuo tarpu, „Nematyti“ vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, lėmusias solidžią jų pergalę. 63:40.

„Nematyti“: Ignas Rupeika – 13 tšk. (11 atk. kam.), Eimantas Voveraitis – 13 tšk., Tomas Vaičiulis – 12 tšk., Linvidas Juškevičius – 11 tšk., Martynas Judickas – 10 tšk.

„RVG“: Donatas Želvys – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk., Ričardas Kazinėc – 6 tšk.

„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:39 val.)