Baubilas ‒ 2 vs Kauno švara (97:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1026

Balandžio 12-tą dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, tarp aikštelės šeimininkų „Baubilas-2“ ir svečių komandos „Kauno švara“. Iki šių rungtynių abi komandos buvo patyrusios po 2 pralaimėjimus ir šios dienos rungtynėse sprendėsi kas keliaus į mažąją taurę o kas į iššūkio. „Kauno švaros“ komanda šiose rungtynėse susirinko vos penkiese, o vienas žaidėjas dar pirmajame kėlinyje pasitempė čiurna ir galima sakyti žaidė viena koja. Jis komandai padėjo tik gynyboje, tad svečiai beveik visas rungtynes puolime žaidė keturi prieš penkis. Nors ir turėdami tokių didelių problemų, „Kauno švara“ du kėlinius žaidė geriau už savo varžovus ir po dviejų kėlinių turėjo 2 taškų pranašumą – 45:43. Antrojoje rungtynių pusėje „Baubilas-2“ įjungė aukštesnę pavarą ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Turėdami kiekybinį pranašumą puolime šeimininkai pradėjo tolti ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu – 97:81.

Rungtynes prasidėjo aukštu tempu ir atkaklia kova. Sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – 8:8. Sužaidus dar kelias minutes, Baubilas-2 vedami R. Babilevo greitai atitolo – 19:10. Nors atrodė, kad šeimininkai ir toliau didins savo pranašumą, viskas pakrypo kitaip. Martynas Senkus svečiams kėlinio pabaigoje pelnė 10 taškų ir daugiausiai jo pastangomis „Kauno švara“ sugebėjo pasivyti aikštės šeimininkus ir užbaigti pirmąjį kėlinuką lygiu rezultatu – 24:24.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinio viduryje svečiai buvo įgiję 5 taškų pranašumą – 35:30, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatas jau buvo lygus – 43:43 ir tik paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Kauno švaros“ pelnytas dvitaškis, svečiams suteikė dviejų taškų pranašumą – 45:43.

Po ilgosios pertraukos „Baubilas-2“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo žaisti kiečiau tiek gynyboje, tiek puolime. Šeimininkai jau pirmosiomis kėlinio minutėmis persvėrė rezultatą į savo pusę – 51:49, ir nuo šio momento laikė iniciatyvą savo rankose. Kėlinio pabaigoje „Baubilas-2“ turėjo jau 7 taškų pranašumą, o paskutinę ataką Ruslanas Babilevas pridėjo dar ir labai gražų reidą, užbaigdamas jį dviem taškais ir padidino savo komandos pranašumą iki – 72:63.

Paskutiniajame kėlinyje „Kauno švara“ dar bandė nepaleisti savo varžovų ir bandė kabintis į rungtynes. Kėlinio pradžioje jie buvo sumažinę savo atsilikimą iki 3 taškų – 79:76, tačiau tada „Baubilas-2“ surengė spurtą – 10:0 ir išsprendė šių rungtynių baigtį. Galutinis rezultatas – 97:81.

Po rungtynių, Baubilas-2 komandos žaidėjas Aidas Urbonas, nors taip ir nesugebėjęs surinkti trigubo dublio, neprarado linksmos nuotaikos ir sakė:

Graudu. Iš tikro tikrai graudus vaizdas buvo aikštelėje, 4 varžovai mums primetė net 81 tašką.

Baubilas ‒ 2: Ruslanas Babilevas – 28 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Laurynas Varnas – 22 tšk., Aidas Urbonas – 19 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 16 tšk.

Kauno švara: Martynas Senkus – 29 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Titas Kažemėkas – 26 tšk. (16 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 22 tšk. (22 atk. kam., 8 išpr. praž.)

„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)