ICE vs BC „Ambi“ (74:41)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 23:39 val., peržiūros: 924

Sekmadienį, kovo 29 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės, J pogrupio varžybos tarp vietos „ICE“ ir svečių „BC „Ambi“. Jau nuo pat pirmųjų minučių „ICE“ diktavo sąlygas šiose rungtynėse ir bėgo nuo savo varžovų ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 1:4. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir neapsigynė nuo varžovų išpuolių, o tuo pačiu ir patys neužpuolė. Šeimininkai tuo pasinaudojo ir spurtavo 15:0 bei įgijo dviženklį pranašumą. Tuomet „Ambi“ ekipai pavyko pelnyti du taškus, tačiau kėlinuką „ICE“ užbaigė pelnydami dar keturis taškus ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau 14 taškų pranašumą – 20:6. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei laimėjo atkarpą 14:7. Vėliau svečiams pavyko kiek stabilizuoti rungtynes ir kėlinuko pabaigą sužaisti taškas į tašką, tačiau skirtumas tarp komandų išliko nemažas. Po pirmosios rungtynių pusės „ICE“ pranašumas buvo dvigubas – 40:20.

Trečiąjį ketvirtį „ICE“ pradėjo 9:4 atkarpėle ir vėl kiek labiau padidino savo atotrūkį. Tuomet „Ambi“ pelnė penkis taškus be atsako ir vėl susigrąžino tą 20-ties taškų deficitą. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus paeiliui ir po trijų kėlinukų pirmavo daugiau nei įtikinamai – 57:29. Ketvirtasis kėlinys liko tik formulumas. Komandos visą kėlinuką žaidė taškas į tašką, tad jokių šansų intrigai šiandien nebuvo. „ICE“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 74:41.

ICE: Justinas Merkys – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Ugnius Veryga – 13 tšk., Kęstutis Petrauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Ginevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „Ambi“: Eiridas Zabarauskas – 12 tšk., Vytautas Čypas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 7 tšk.

M.Gailiūnas („ICE“):
„Iš tikro tikėjomės tokios rungtynių baigties, nes pažiūrėjome kaip jie sužaidė praeitas varžybas – pralaimėjo gana didžiuliu skirtumu, tad tikėjomės. Galbūt pranašesni šiandien buvom, dėl to, jog suoliuką ilgesnį turėjom. Ir tiesiog žaidėjų meistriškumu, kai kurie žaidėjai buvo individualiai stipresni“.

„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:54 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)Aštunfinalio rungtynėse „Liuksas“ įrodė pranašumą prieš „Ambi“ (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:36 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)