Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Ragai ‒ LC „Partizanas“ (93:88)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą.

2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 1289

Trečiadienį, balandžio 15 dieną, „VDU“ sporto centre įvyko pavasario "Sportturas" taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Detas – Hoptrans & BRGroup" ir svečiai Ragai – LC "Partizanas" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:31). Antrame kėlinyje abi komandos sužaidė lygiai ir skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (43:51). Trečiame kėlinyje "Detas – Hoptrans & BRGroup" ekipai pavyko persverti rezultatą ir po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo rezultatu – (72:62). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė mažinti rezultatą, bet puikia rungtynių galą sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – (93:88).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Ragai – LC "Partizanas" ekipos laimėta atkarpa – (2:8), vėliau sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (10:15). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie 2 minutes šeimininkams pavyko spurtuoti, ko pasakoje rezultatas tapo lygus – (19:19). Per likusį laiką svečiai laimėjo atkarpą – (4:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:31).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Detas – Hoptrans & BRGroup" laimėta atkarpa – (6:3), vėliau svečiai atsakė spurtu – (3:12) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 14 taškų – (32:46). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek aprimo, leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 8 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (43:51).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas Ragai – LC "Partizasn" ekipai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (13:4), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (56:55). Antroje kėlinio dalyje "Detas – Hoptrans & BRGroup" ekipai pavyko dar laimėti vieną atkarpą – (16:7), po kurios komandas skyrė jau 10 taškų – (72:62).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (4:9), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo per pusę – (76:71). Sužaidus dar porą minučių šeimininkams pavyko padidinti skirtumą 4 taškais ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 9 taškai – (82:73). Rungtynėms baiginėjantis šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo, leido svečiams priartėti, bet išlyginti rezultato Ragai – LC "Partizanas" ekipai nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (93:88).

Po laimėtų rungtynių "Detas – Hoptrans & BRGroup" ekipos treneris kalbėjo: "Naktinis krepšinis, visi užmigę atėjo. Antroje rungtynių pusėje pabandėm truputi greičiau pereiti aikštelę ir stengėmės kuo greičiau užpulti varžovus, kas mūsų komandai pavyko."

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 30 tšk., Martynas Karpičius – 21 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 11 tšk.

Ragai ‒ LC „Partizanas“: Kęstutis Ruočkus – 21 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 20 tšk., Viktoras Žukauskas – 19 tšk., Justas Bagurskis – 19 tšk. (11 atk. kam.)

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“ (2015 balandžio 28 d., antradienis, 00:15 val.)