Šilainiai ‒ 2 vs Kulautuva (67:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Draugiškos rungtynės
2015 kovo 31 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kulautuva“ iškovojo pirmą pergalę

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 00:21 val., peržiūros: 932

Antradienį, kovo 31 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ taurės 2015 B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Šilainių – 2“ ir svečių „Kulautuvos“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios svečių ekipos žaidėjai išsiveržė į priekį ir vėliau savo persvarą tik didino. Po ilgosios pertraukos „Kulautuva“ kiek pristabdė puolimą, tačiau tas pasiekti pergalės nesutrukdė. 67:78 (15:24, 18:23, 13:11, 21:20).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė gana aktyvų krepšinį, ko pasekoje abi apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, tačiau šiek tiek vėliau sėkmingiau rungtyniavę svečių krepšininkai ėmė didinti atotrūkį. Vis tik, einant kėlinuko laikui į pabaigą, taiklių tolimų metimų pagalba, komandas skyrė vos trys taškai, bet ketvirtį geriau užbaigę „Kulautuvos“ krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą. 15:24.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę ir didžiąją dalį taškų baudos metimais rinkę svečių žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų, tačiau pačiu laiku atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki dvylikos taškų. Vis tik, kėlinį geriau užbaigę „Kulautuvos“ vyrai susigrąžino solidesnį pranašumą. 32:47.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl kiek išsilygino. Abi ekipos rezultatyvumu neišsiskyrė, tačiau prislopintas svečių puolimas leido „Šilainiams – 2“ kiek atsitiesti. Vis tik, didelių stebuklų šiame ketvirtyje neįvyko ir, po gana vangaus trečio kėlinuko, skirtumas tarp komandų pernelyg nepasikeitė. 45:58.

Paskutinė rungtynių dalis buvo pastebimai aktyvesnė, tą parodo ir taškų kiekis. Jau nuo pat pirmos minutės abi komandos tarsi įgavo antrą kvėpavimą ir viena po kitos keitėsi greitomis atakomis. Kiek vėliau žaidimas tapo šiek tiek chaotiškas, tačiau ir toliau greitą žaidimo tempą palaikusios komandos žaidė gana apylygiai, todėl skirtumas tarp jų žymiau nepakito, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Kulautuva“. 67:78.

„Šilainiai ‒ 2“: Vaidas Dambauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kenstavicius – 14 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Arminas Andrejaitis – 10 tšk.

„Kulautuva“: Martynas Vainius – 35 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Aivaras Šilenka – 14 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)