Best 4 You vs Parabelis (66:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 1065

Kovo 29 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Parabelis“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę „Parabelio“ krepšininkai rungtynių pradžioje atrodė apsnūdę ir vienu metu atsilikinėjo net 10 taškų skirtumu. Vis tik vos per vieną kėlinuką jie sugbėjo atsitiesti ir perlaužti rungtynių eigą, greitai nutolę svečiai galėjo jaustis užtikrintai ir pasiektas 30 taškų pranašumas buvo išties solidus. „Best 4 You“ ketvirtojo kėlinuko metu dar priminė apie save, tačiau deficitas buvo pernelyg didelis. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:81.

Rungtynių pradžioje geriau atrodė „Best 4 You“ ekipa, šeimininkai puikiai darbavosi gynyboje, privertė varžovus klysti, o patys daugiausia tolimų metimų dėka sugebėjo nutolti. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų ribą, bet tuomet viskas ėmė keistis. „Parabelis“ puikiai pataikė iš arti, pagaliau sumažintas klaidų skaičius nesunkiai leido atsitiesti ir intriga vėl sugrįžo. Bet svečiai net neketino sustoti ir antrojo kėlinuko metu įjungė aukštesnę pavarą, greitos atakos ir užtikrintas žaidimas arčiau krepšio leido greitai nutolti, o skirtumas dabar jau augo tiesiog žaibiškai. Ilgoji pertrauka prasidėjo jau užtikrintai pirmaujant svečiams, rezultatu 29:44.

Antroje rungtynių dalyje komandos sunkiai rinkto taškus ir žaidimas kurį laiką vyko lygiai, tačiau ir vėl „Parabelis“ sugebėjo išnaudoti savo pranašumą po krepšiais ir skirtumas pasiekė net 30 taškų ribą. Rungtynių likimas tapo aiškus, o žaidimas netrukus tapo kiek chaotiškas ir komandos mažai dėmesio skyrė gynybai. „Best 4 You“ krepšininkai pagaliau sulaukė savo progos ir tritaškių metimų serija leido sumažinti atsilikimą per pusę. Tačiau atkurti intrigos nebuvo jokių vilčių, laiko buvo likę per mažai. Šeimininkai išvengė sutriuškinimo, bet pralaimėjo tikrai nemažu, 15 tašku skirtumu 66:81.

Karolis Kubilius („Parabelis“):

„komanda iš pradžių buvo kiek apsnūdusi, kas matėsi pirmojo kėlinuko metu, bet vėliau atsibudome ir pasiekėme nesunkią pergalę“.

Best 4 You: Karolis Klimas – 20 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 20 tšk., Darijus Jagminas – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

Parabelis: Karolis Kubilius – 29 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Rupeika – 25 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Juras Kulvecas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)